Минулого року 55 відсотків усіх витрат мешканців Одеської області йшли на їжу

06 вересня 2020 р. 18:05

фінанси

Витрати на купівлю продовольчих товарів та оплату харчування поза домом становили 55,3% у структурі сукупних витрат домогосподарств Одеської області у 2019 році.

Як повідомили у пресслужбі Головного управління статистики в Одеській області в Україні в цілому ці витрати складають 51,7%. 

Найбільшу частину сукупних витрат на харчування домогосподарства витрачали на придбання м’яса і м’ясопродуктів – 24,6%,  хліба і хлібопродуктів – 13,3%, молока, сиру та яєць – 13,4%, овочів, включаючи картоплю – 14,1%. 

У порівнянні з попереднім роком зросло споживання риби  і рибопродуктів – на 6,3%, у той же час зменшилося споживання молока – на 15%, фруктів, ягід, горіхів, винограду – на 12,5%, овочів та баштанних – на 10,2%, яєць – на 10%, хліба та хлібопродуктів – на 9,2%, картоплі – на 8,1%, м’яса і м’ясопродуктів – на 8%, цукру – на 4%. Споживання олії та інших рослинних жирів залишилось на рівні попереднього року.

Енергетична цінність і вміст поживних речовин у спожитих у домогосподарствах Одеської області продуктах харчування у середньому за добу у розрахунку на одну особу становила 2 тисячі 690 ккал, вміст поживних речовин (білки, жири, вуглеводи) становить 83 г, 114 г та 337 г відповідно.  

Нагадаємо, підприємства Одеси, що працювали за будівельними контрактами, виробили впродовж січня-червня 2020 року будівельної продукції на суму 5 мільярдів 556,9 мільйонів гривень, що становило 84,1% до загального обсягу по області. 

За результатами вибіркового обстеження населення, яке проводиться органами державної статистики відповідно до методології Міжнародної організації праці, кількість робочої сили Одеської області віком 15 років і старше у 2019 році становила 1088,5 тис. осіб, з них у віці 15–70 років – 1084,2 тис. осіб, що на 1,3% більше, ніж у 2018 році.

Нагадаємо також, що індекс споживчих цін по Одеській області за квітень поточного року до цін грудня 2019 року склав 100,5%. Як стверджували тоді в обласній адміністрації, це означає, що наразі показник інфляції в регіону дорівнював 0,5% та був одним із найнижчих у країні після Вінницької області. Загальний рівень інфляції в України становив 1,5%.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Збитки завдані державі від пошкодження в Одесі по вул. Торговій, 17 унікального дерева – «Тополі канадської» - ботанічної пам’ятки природи місцевого значення, становлять 125 тисяч 466 гривень. Про це повідомили у пресслужбі Державної екологічної інспекції в Одеській області.  Там нагадали, що дерево є об’єктом природно-заповідного фонду і всі матеріали передані до правоохоронних органів … читати далi

Заболели сразу трое потерпевших, у одного из них подтвержденный COVID-19, также заболел адвокат, из-за чего заседание по организаторам бунта в колонии снова перенесли. При этом СМИ не пустили в зал, объяснив это карантином, сообщает «Украинская Служба Информации». 30 ноября в Малиновском районном суде Одессы снова не состоялось заседание по организаторам бунта в … читати далi

Південний офіс Держаудитслужби закінчив запланований державний фінансовий аудит бюджету Куяльницької сільської об’єднаної територіальної громади, ревізії Відділу освіти Куяльницької сільської ради, КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району». Як повідомили у пресслужбі Південного офісу, під час аудиту виявлені порушення у кількох напрямах діяльності громади. Як результат –проведено ревізії Куяльницької … читати далi

Новому міському голові Білгорода-Дністровского планують підвищити заробітну плату на 100%, а також доплачувати йому 115% за різними статтями.  Відповідний проєкт рішення оприлюднений на сайті міської ради. Зокрема проєктом рішення пропонується встановити міському голові  з 12 листопада на період його повноважень:  надбавку за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50% в посадового окладу з … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР