Минулого року 55 відсотків усіх витрат мешканців Одеської області йшли на їжу

06 вересня 2020 р. 18:05

фінанси

Витрати на купівлю продовольчих товарів та оплату харчування поза домом становили 55,3% у структурі сукупних витрат домогосподарств Одеської області у 2019 році.

Як повідомили у пресслужбі Головного управління статистики в Одеській області в Україні в цілому ці витрати складають 51,7%. 

Найбільшу частину сукупних витрат на харчування домогосподарства витрачали на придбання м’яса і м’ясопродуктів – 24,6%,  хліба і хлібопродуктів – 13,3%, молока, сиру та яєць – 13,4%, овочів, включаючи картоплю – 14,1%. 

У порівнянні з попереднім роком зросло споживання риби  і рибопродуктів – на 6,3%, у той же час зменшилося споживання молока – на 15%, фруктів, ягід, горіхів, винограду – на 12,5%, овочів та баштанних – на 10,2%, яєць – на 10%, хліба та хлібопродуктів – на 9,2%, картоплі – на 8,1%, м’яса і м’ясопродуктів – на 8%, цукру – на 4%. Споживання олії та інших рослинних жирів залишилось на рівні попереднього року.

Енергетична цінність і вміст поживних речовин у спожитих у домогосподарствах Одеської області продуктах харчування у середньому за добу у розрахунку на одну особу становила 2 тисячі 690 ккал, вміст поживних речовин (білки, жири, вуглеводи) становить 83 г, 114 г та 337 г відповідно.  

Нагадаємо, підприємства Одеси, що працювали за будівельними контрактами, виробили впродовж січня-червня 2020 року будівельної продукції на суму 5 мільярдів 556,9 мільйонів гривень, що становило 84,1% до загального обсягу по області. 

За результатами вибіркового обстеження населення, яке проводиться органами державної статистики відповідно до методології Міжнародної організації праці, кількість робочої сили Одеської області віком 15 років і старше у 2019 році становила 1088,5 тис. осіб, з них у віці 15–70 років – 1084,2 тис. осіб, що на 1,3% більше, ніж у 2018 році.

Нагадаємо також, що індекс споживчих цін по Одеській області за квітень поточного року до цін грудня 2019 року склав 100,5%. Як стверджували тоді в обласній адміністрації, це означає, що наразі показник інфляції в регіону дорівнював 0,5% та був одним із найнижчих у країні після Вінницької області. Загальний рівень інфляції в України становив 1,5%.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Одеський державний університет внутрішніх справ оголосив тендер для вибору підрядника якому заплатять за капітальний ремонт будівлі спортивної зали. Про це йдеться в повідомлені оприлюдненому в системе електронних закупівель Prozorro. Загалом переможець тендера матиме відремонтувати будівлю Одеського державного університету внутрішніх справ під літерою «К» за адресою: Одеса, 21 кілометр Старокиївської дороги, 42-В загальною площею 813,2 … читати далi

«Укрзалізниця» у зв’язку зі зміною епідемічної ситуації з 21 вересня відновить продаж квитків на низку поїздів із станцій, де раніше продаж квитків був тимчасово зупинений.  Про це повідомили у пресслужбі підприємства. Йдеться про потяги до: Івано-Франківська, Коломиї, Ізмаїла, Дубна, Тернополя, Чернівців, а також Новоселицького та Рівненського районів.  В «Укрзалізниці» зазначили, що відновлення … читати далi

Державне підприємство «Служба місцевих автомобільних доріг» оголосило тендер для обрання підрядника, який фактично завершить капітальний ремонт вулиці Шабської в Білгороді-Дністровському Одеської області.  Відповідна інформація міститься в системі електронних закупівель Prozorro. Згідно даних системи аукціон з очікуваною вартістю закупівлі в 21 мільйон 152,1 тисячі гривень має відбутися 6 жовтня. Зазначимо, що Служба автомобільних доріг Одеської … читати далi

Колишній ректор Міжнародного гуманітарного університету та проректор з навчально-методичної та виховної роботи Національного університету «Одеська юридична академія» Юрій Полянський помер в Одесі 17 вересня. Про це повідомили у пресслужбі  Національного університету «Одеська юридична академія». З 1998 по 2015 рік завідував кафедрою судових, правоохоронних органів та адвокатури. За час своєї наукової діяльності Юрій Полянський … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР