Лікарям Одещини передали 22 автомобілі та 33 «валізки» для телемедицини

12 березня 2020 р. 18:22

ОДА

Лікарі Одещини отримали 22 автомобілі та 33 «валізки» для телемедицини. Завдяки новому транспорту та техніці, сімейні лікарі  зможуть вчасно не лише надати медичну допомогу, а й проконсультувати та обстежити пацієнта.

Як повідомили у пресслужбі ОДА, транспорт та прилади придбали в рамках президентської програми «Доступна медицина».

«На цих автівках медики зможуть швидко та з комфортом діставатися до своїх пацієнтів та надавати їм якісні медичні послуги», — зазначив керівник Одеської ОДА Максим Куций.

Автомобілі — не є машинами швидкої допомоги. Це - автотранспорт для лікарів, які працюють в амбулаторіях. Автівки необхідні їм, аби дістатися до пацієнта у найвіддаленіший населений пункт або щоб провести виїзний прийом.

Загальна вартість усіх автівок — 10 мільйонів гривень, а «валізок» — 3,5 мільйона гривень. Вони оснащені за сучасними стандартами. 

Програмно-апаратний комплекс для телеметрії та телемедичного консультування («валізка» телемедицини) включає: 

•  Портативний ЕКГ на 12 відведень з цифровим інтерфейсом.
•  Вимірювач артеріального тиску і частоти серцевих скорочень з цифровим інтерфейсом Bluetooth.
•  Портативний пульсоксиметр з цифровим інтерфейсом Bluetooth.
•  Спірометр з цифровим інтерфейсом Bluetooth (Мундштук до спірометра, багаторазовий — 2 шт., затискач для носа — 1 шт.).
•  Цифровий безконтактний інфрачервоний термометр з інтерфейсом Bluetooth.
•  Цифровий дерматоскоп.
•  Цифрова оглядова камера.
•  Планшетний ПК (10”/ 3G/ Wi-Fi / Bluetooth)
•  Ліцензійне програмне забезпечення для отримання, зберігання, передачі даних від діагностичних приладів комплексу.

Нагадаємо, голова Одеської обласної адміністрації Максим Куций підписав розпорядження про визнання гуманітарною допомогою вантажу для ГСЧС України в Одеській області.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Одесский апелляционный суд рассмотрел ходатайство адвокатов совладельца отеля «Токио Стар» Сергея Дурача о смене меры пресечения с содержания в СИЗО на домашний арест. Защита Дурача настаивает на том, что он не находился в международном розыске, а в Украину все это время не возвращался из-за карантина, сообщает Odessa.online. Прокурор Евгений Антощук … читати далi

Комісія з питань техногено-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Овідіопольської районної державної адміністрації від вирішила припинити функціонування відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації РДА. Як повідомили у пресслужбі РДА,  це робиться з метою недопущення розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-19. Центр надання адміністративних послуг Овідіопольської РДА  припиняє … читати далi

Руководитель департамента здравоохранения Одесского городского совета Елена Якименко прогнозирует дальнейший рост инфицирования коронавирусом в городе.  Своим прогнозом она поделилась в ходе заседания оперативного штаба по вопросам ликвидации последствий чрезвычайной ситуации в муниципалитете.  По ее словам, тенденции распространения COVID-19  в регионе и в областном центре в частности дают основания полагать, что за … читати далi

В июле 2 тысячи 92 семьи физических лиц-предпринимателей, избравших упрощенную систему налогообложения, в которых воспитываются 2 тысячи 717 детей в возрасте до 10 лет получили пособия на детей, Как сообщили в пресс-службе муниципалитета, выплаты проводятся за счет средств, выделенных из фонда борьбы с острой респираторной болезнью COVID-19, вызванной коронавирусом SARS-CoV-2, и … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР