Координаційний офіс безпеки підвів підсумки конкурсу «Рівність і безпека кожного дня»

13 березня 2020 р. 10:34

Татарбунари освіта

Координаційний офіс безпеки на черговому занятті в рамках школи самооборони для жінок та дівчат «Татарбунарські амазонки», яке відбулось 11 березня, підвів підсумки конкурсу короткого мотиваційного відео до Міжнародного жіночого дня «Рівність і безпека кожного дня».

Як повідомила пресслужба Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України», переможницею стала учасниця школи самооборони Анна Хітрова, яку відзначили сертифікатом на занятті у спортивному залі. 

З нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня 8 березня, Координаційний офіс безпеки провів серед учасниць школи самооборони для жінок та дівчат «Татарбунарські амазонки» конкурс короткого мотиваційного відео «Рівність і безпека кожного дня». Метою конкурсу було привернути увагу до забезпечення ґендерної рівності, розширення прав і можливостей жінок, а також популяризувати школу самооборони. Коротке відео мало підняти питання рівності і безпеки жінок, а також розповісти про курси самооборони для жінок та дівчат «Татарбунарські амазонки». 

Керівник Координаційного офісу безпеки Леонід Семененко на черговому занятті в рамках школи самооборони для жінок та дівчат «Татарбунарські амазонки», яке відбулось 11 березня, підвів підсумки конкурсу короткого мотиваційного відео до Міжнародного жіночого дня «Рівність і безпека кожного дня». Спільно привітали переможницю конкурсу, якою стала учасниця школи самооборони Анна Хітрова та відзначили її сертифікатом на заняття в спортивному залі. Анна Хітрова - учасниця курсів самооборони «Татарбунарські Амазонки» у своєму мотиваційному відео підкреслила, що жінки наповнені великим потенціалом енергії та сил, який щодня можна направляти на підвищення власної безпеки, підтримання чудової фізичної форми та відкриття нових горизонті у розвитку своєї особистості.

Також на цьому занятті учасницям Школи самооборони оголосили про вимушену перерву у тренуваннях та навчанні орієнтовно до середини квітня 2020 року у зв’язку з оголошенням в Україні карантину для недопущення поширення коронавірусу. Керівник Координаційного офісу безпеки Леонід Семененко закликав дівчат зберігати спокій та дбати про свою безпеку та безпеку оточуючих.

Школа самооборони «Татарбунарські амазонки» працює у Татарбунарах з кінця 2019 року та має на меті згуртувати жінок та дівчат, щоб навчити їх протидіяти фізичному та психологічному насильству, долати свої страхи та невпевненість, навчитись відстоювати свої права. Програма навчання триватиме 6 місяців та включає заняття з фізичної підготовки та самозахисту, основ поводження з індивідуальними засобами захисту, основ цивільного захисту, надання першої домедичної допомоги, правовим аспектам самозахисту, протидії домашньому насильству.  З дівчатами працюють та будуть працювати надалі різні фахівці – тренери з єдиноборств, психологи, медики, адвокати. Заняття проводяться двічі на тиждень, з фізичної підготовки та самозахисту у спортивному залі ДЮСШ, з інших дисциплін – в приміщенні Координаційного офісу безпеки та медіа-центрі Татарбунарської районної бібліотеки. 

Діяльність Координаційного офісу безпеки в м. Татарбунари впроваджується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України», за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження», а також Європейського Союзу через International Alert у партнерстві з Thomson Media.


 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Державне бюро розслідувань скерувало обвинувальний акт відносно поліцейського взводу поліції особливого призначення ГУ Національної поліції в Одеській області та колишнього працівника поліції. Про це повідомили у пресслужбі ДБР. Слідством встановлено, що вночі 24 січня правоохоронець за пособництва колишнього працівника поліції, який є фігурантом ще одного кримінального провадження за фактом розбою, проникли … читати далi

Прокуратура Одещини звернулась до Господарського суду Одеської області з позовом, в якому вимагає розірвати охоронний договір на орендне користування пам’яткою культурної спадщини, стягнути заборгованість з орендної плати та повернути державі нежитлові приміщення площею 1 тисяча 800 квадратних метрів вартістю майже 63 мільйони гривень. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури. З’ясовано, … читати далi

Служба автомобильных дорог в Одесской области объявила повторный тендер для выбора подрядчика, которому заплатят за текущий средний ремонт автомобильной дороги общего пользования государственного значения Т-16-18 /Р-33/ - Раздельная - Еремеевка - /М-05/.  Соответствующая информация опубликована в системе электронных закупок Prozorro. По данным системы, аукцион с ожидаемой стоимостью закупки в 116 … читати далi

С 3 по 14 июля Одесса и происходящее в ней неоднократно оказывалось на страницах мировых изданий. ИзбирКом выбрал и перевел для вас самые интересные публикации. Коронавирус: несколько масок и небольшое расстояние, пока тысячи набиваются на черноморские пляжи в России и Украине. Десятки тысяч людей «приземлились» на черноморские пляжи в России … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР