Карантин: ОПЗ шьет маски и переходит на особый режим работы

20 березня 2020 р. 12:39

ОПЗ коронавірус

Сотрудники швейного отделения цеха обслуживания и озеленения территории АО «Одесский припортовый завод» начали своими силами шить марлевые маски для сотрудников, кроме того на заводе внедряют комплексные мер по профилактике и предотвращению вируса COVID-19.

Как сообщили в пресс-службе завода, по состоянию на 20 марта изготовлено более 1000 масок.

«Мы раздаем маски согласно поданных служебных записок от начальников структурных подразделений завода. В первую очередь, обеспечили те цеха, где работники контактируют с большим количеством людей, а именно, внутренний отряд охраны, автотранспортный цех и рабочих комплекса общественного питания и торговли, работающих в магазинах. В другие цеха выдаем ежедневно, но то количество, которое можем предоставить», - отмечает начальник ЦООТ Алексей Тарасов.

Также ежедневно проводится обработка всего заводского транспорта. Работники ЦООТ с помощью опрыскивателей обрабатывают пол и металлические поверхности. По словам заместителя начальника автотранспортного цеха Александра Скалига, препарат «Бланидас Оксидез», который используется для дезинфекции высокого уровня, имеет большой спектр действий.

Предприятие вынуждено приостановить работу нескольких структурных подразделений ОПЗ, а также внедрить ряд мероприятий, чтобы избежать случаев заболеваний сотрудников.

На предприятии временно приостановлена работа спортивных и медицинских объектов, курсы целевого назначения. В то же время, в медицинских центрах оборудованы места временной изоляции для потенциальных больных коронавирусной инфекцией до момента их госпитализации.

ИзбирКом ведет хронику борьбы с распространением заболевания. 

Детальніше про ситуацію з карантином та коронавірусом у регіоні у нашій стрічці.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Так звані "вишки Бойка", тобто бурові платформи «Чорноморнафтогазу» у Чорному морі використовувалися російськими віськовими для захисту їхнього флоту від українських комплексів "Нептун". Про це міністр оборони Олексій Резніков в інтерв'ю. За словами політика, військові російської федерації розмістити на платформах станції радіоелектронної боротьби. Вони повинні були захищати російські кораблі від обстрілів українськими ракетними … читати далi

В Одесі планують створити резервне джерело водопостачання. Про це повідомив міський голова Геннадій Труханов в інтерв'ю ЗМІ, - інформує пресслужба міської ради. За словами мера, на найближчій сесії Одеської міської ради (запланована на 29 червня) буде розглянуто "Програму охорони та покращення стану навколишнього природного середовища міста Одеси на 2022 - 2027 … читати далi

Згідно з даними гендерного моніторингу гіперлокальних ЗМІ, який проводився в 24-х областях України протягом тижня з 6 по 12 червня 2022 року, жодного матеріалу з ознаками сексизму в гіперлокальних ЗМІ зафіксовано не було. Щодо стереотипів, то його «дозволив» собі лише герой публікації в одному з видань: військовий командир виказав здивування, побачивши, як … читати далi

Служба безпеки України викрила корупційну схему реалізації майже 3 тис. кв. м приміщень держпідприємства «Чоразморшлях» на суму понад 59 мільйонів гривень, який перебуває в державній власності Міністерства інфраструктури України. За даними слідства, посадовці державної виконавчої служби Одеського управління юстиції скористувалися тим, що стосовно підприємства розпочато виконавче провадження за несплату деяких … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР