Карантин: одесские театры отменяют спектакли, кинотеатры пока ждут

12 березня 2020 р. 11:52

коронавірус

Ограничения, введенные Кабинетом министров Украины в рамках предотвращения распространения коронавируса COVID-19, заставили театры Одессы отменять спектакли. 

Как сообщили ИзбирКому в Одесском академическом русском драматическом театре, спектакли пришлось отменить. 

Одесский национальный театр оперы и балета, а также Одесский академический украинский музыкально-драматический театр имени Василька распространили одинаковые сообщения о том, что ждут официального разъяснения Министерства культуры, молодежи и спорта Украины и Одесской областной государственной администрации относительно дальнейшей работы театров в связи с объявлением карантина и обещают подготовить и опубликовать всю информацию о проведении каких-либо событий и о графике переноса спектаклей после получения разъяснения.

Правда, на сайте Украинского театра отмечают, что малая «Сцена 38» и спектакли в формате «Зритель на сцене» продолжают работу.

В кинотеатре «Синема Сити» ИзбирКому сообщили, что распоряжений о приостановке продажи билетов пока не поступало, и сеансы не отменили. 

Напомним, традиционный карнавал и другие мероприятия 1 апреля, которые должны были пройти в рамках Юморины в Одессе, проводить не будут в связи с введением ограничительных мер по противодействию распространения коронавируса COVID-19.

Кабинет министров Украины ввел карантин в стране сроком на три недели до 3 апреля, как превентивную меру по недопущению распространения коронавируса.    

Детальніше про ситуацію з карантином та коронавірусом у регіоні у нашій стрічці. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Учні, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020-2021 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації. Відповідне рішення ухвалила Верховна Рада України 13 квітня. Ініціатива покликана мінімізувати ризики захворювання на COVID-19 під час оцінювання результатів навчання учнів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти. Також це уможливить отримання … читати далi

Три райони Одеси: Київський, Малиновський та Приморський залишаться без водопостачання з 23:00 15 квітня до 7:00 16 квітня. Про це проінформували у філії «Інфоксводоканала». На підприємстві зазначили, що відключення пов'язано з необхідністю встановлення нового насосного обладнання на водонасосній станції “Головна”: "Наразі тривають роботи щодо модернізації обладнання резервного насосу на ВНС “Головна”. Для зручності споживачів роботи проводяться … читати далi

Одеситів запрошують взяти участь в обговоренні питання перейменування вулиці Краснослобідської на вулицю Праведників світу. З ініціативою перейменування вулиці Краснослобідської на вулицю Праведників світу виступила Рада Одеської регіональної асоціації євреїв – колишніх в’язнів гетто та нацистських концтаборів. Перейменування пропонується з метою увічнення пам’яті наших співвітчизників, які в період Другої світової війни рятували … читати далi

Міністерство охорони здоров'я зафіксувало 906 випадків захворювання на COVID-19 на Одещині за добу 13 квітня, а також 42 летальні випадки. Тобто після спадання на вихідних знов спостерігається сталий зріст кількості захворілих та померлих. Загалом кількість летальних випадків в регіоні зросла до 2 тисяч 154, а загальна до 122 тисяч 568 випадків.   … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР