Карантин: одесские театры отменяют спектакли, кинотеатры пока ждут

12 березня 2020 р. 11:52

коронавірус

Ограничения, введенные Кабинетом министров Украины в рамках предотвращения распространения коронавируса COVID-19, заставили театры Одессы отменять спектакли. 

Как сообщили ИзбирКому в Одесском академическом русском драматическом театре, спектакли пришлось отменить. 

Одесский национальный театр оперы и балета, а также Одесский академический украинский музыкально-драматический театр имени Василька распространили одинаковые сообщения о том, что ждут официального разъяснения Министерства культуры, молодежи и спорта Украины и Одесской областной государственной администрации относительно дальнейшей работы театров в связи с объявлением карантина и обещают подготовить и опубликовать всю информацию о проведении каких-либо событий и о графике переноса спектаклей после получения разъяснения.

Правда, на сайте Украинского театра отмечают, что малая «Сцена 38» и спектакли в формате «Зритель на сцене» продолжают работу.

В кинотеатре «Синема Сити» ИзбирКому сообщили, что распоряжений о приостановке продажи билетов пока не поступало, и сеансы не отменили. 

Напомним, традиционный карнавал и другие мероприятия 1 апреля, которые должны были пройти в рамках Юморины в Одессе, проводить не будут в связи с введением ограничительных мер по противодействию распространения коронавируса COVID-19.

Кабинет министров Украины ввел карантин в стране сроком на три недели до 3 апреля, как превентивную меру по недопущению распространения коронавируса.    

Детальніше про ситуацію з карантином та коронавірусом у регіоні у нашій стрічці. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Пресслужба Господарського суду Одеської області повідомляє про початок розгляду справи за позовом Кабінету Міністрів України до компанії Mister Drake PC про визнання права власності на танкер-бункерувальник Delfi. В обґрунтування позовних вимог позивач посилається на те, що компанія Mister Drake PC, яка є власником судна Delfi, не змогла власними силами виконати … читати далi

Служба безпеки України викрила та блокувала схему незаконного переправлення моряків через державний кордон на тимчасово анексовану територію АР Крим. Про це повідомляє пресцентр Управління Служби безпеки України в Одеській області. Згідно з повідомленням пресцентру, оперативники та слідчі спецслужби встановили, що організувало оборудку керівництво однієї з міжнародних груп морських компаній. Вони тривалий … читати далi

Президент Володимир Зеленський підписав указ, яким відзначив державними нагородами діячів з усієї країни з нагоди Дня Соборності України. Про це повідомляється на сайті Офісу президента. Ордена та медалі діячі отримали за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення та багаторічну сумлінну працю. Серед нагороджених … читати далi

Комунальне підприємство «Ізмаїльська міська друкарня» ліквідують через застаріле обладнання та відповідно, неконкурентність з сучасними приватними підприємствами. Даний проєкт рішення винесено виконавчим комітетом на розгляд чергового засідання ради, яке відбудеться 29 січня. Для інформації: комунальне підприємство «Ізмаїльська міська друкарня», що знаходилось за адресою: Одеська область, Ізмаїльський район, м. Ізмаїл, вул. Семінарська, 38 … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР