Измаильская райгосадминистрация попросит восемь миллионов у Госагентства водных ресурсов

19 лютого 2020 р. 22:11

Ізмаїл

Измаильская районная администрация обратится в Государственное агентство водных ресурсов Украины с просьбой выделить 8 миллионов 224 тысячи гривень на обеспечение работы насосной станции, которая будет качать воду из Дуная в озера Катлабух и Сафьяны. 

Такое решение приняла 19 февраля комиссия по техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуаций райгосадминистрации.

Как сообщили в РГА, на начало 2020 года водообмен и наполнение озера Катлабух самотеком не осуществлялись. В течение длительного времени зафиксирован низкий уровень воды в озере, который привел к критической водохозяйственной ситуации, непосредственно негативно влияет на прирост рыбы в озере, и при водозаборе уровень минерализации негативно влияет на урожайность сельскохозяйственных культур. 

На озерах Катлабух и Сафьяны расположены семь населенных пунктов: Старая Некрасовка, Кислица, Богатое, Утконосовка, Первомайское, Сафьяны и поселок городского типа Суворово, осуществляющие забор воды из озер на хозяйственные нужды и на орошение сельскохозяйственных культур.

Возможно наполнение озера двумя путями: самотеком и принудительной подкачкой. Но, учитывая заиливание каналов Желявский и Общественный, низкий уровень воды в реке Дунай не позволит поднять уровень воды в озере Катлабух самотеком.

Кроме того, принудительная подкачка воды насосными станциями из реки Дунай в озеро Катлабух не представляется возможным из-за очень низкого уровня воды, а потому необходимо срочно наполнить озеро с помощью насосной станции Измаильского управления водного хозяйства. На эти цели и будут просить средства.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Вчора, 3 квітня, з-за кордону прибула група українців, яку на обсервацію заселили у корпус на території будинку милосердя, що у селі Лиман Лиманської ОТГ. У соцмережах через поселення українців розгорівся скандал. Помічниця народного депутата Ірина Гриб на своїй сторінці у Facebook опублікувала світлини з приміщення, у яке заселили людей.  «Немає тепла, … читати далi

Анатолій Урбанський подав щорічну декларацію за 2019 рік. Електронний документ опубліковано на сайті НАЗК. Згідно з документом, Анатолій Урбанський мешкає разом із дружиною Оленою Урбанською та дочкою Катериною. У власності родини є квартира площею 125,7 кв. м в Одесі, 50% якої належить Олені Урбанській, а 50% - громадянину Олександру Савічу. Також О. … читати далi

Департамент охорони здоров'я Одеської облдержадміністрації з приставкою "виконуюча обов'язки" очолила Наталія Одарій-Захар'єва. Відовідний запис з'явився у державному реєстрі юридичних та фізичних осіб. До призначення Наталія Одарій-Захар'єва працювала начальником відділу стратегічного розвитку медичних установ. Раніше, з 19 лютого поточного року, тимчасово обов'язки директора департаменту охорони здоров'я виконувала Оксана Рокунець-Сорочан. Наталія Одарій-Захар'єва має чоловіка … читати далi

Колишній перший заступник голови Одеської міськради Анатолій Орловський подав декларацію після звільнення. Електронний документ опублікований на офіційному сайті НАЗК. Декларація після звільнення охопила період з 1 січня до 25 березня, дати звільнення Орловського. У ній він вказав, які доходи отримав за цей час та чим володіє його родина, яка складається … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР