Исполком утвердил детальный план территории на месте превращения мойки в коворкинг

Исполнительный комитет Одесского городского совета утвердил детальный план территории в границах улиц: Старопортофранковской, Градоначальницкой, Мечникова и Торговой.

Речь идет о детальном плане  территорий, на разработку которого депутаты Одесского городского совета «дали добро» в феврале.  

Владелец земельного участка и расположенных на нем помещений на указанной территории планирует размещение 4-5-этажного многофункционального молодежного центра с коворкингом.

Кроме того, на территории в границах улиц Старопортофранковской, Градоначальницкой, Мечникова и Торговой планируется:
-комплексное благоустройство и озеленение территории;
- строительство объектов инженерной инфраструктуры, организация мест хранения легкового автотранспорта;
- благоустройство сквера «Старопортофранковский»;
- совершенствование дорожно-транспортной сети улиц и пешеходных тротуаров.

ВИДЕО: omr.gov.ua

Напомним, в июне Одесский муниципалитет сообщил о проведении общественных обсуждений детального плана территории в границах улиц Старопортофранковской, улицы Градоначальницкой, Мечникова и Торговой, а также отчета о стратегической экологической оценке проекта. 

В настоящее время на участке находится автосалон с автомойкой, что соответствует целевому назначению земельного участка. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

РНБО під час сьогоднішнього засідання розширила список санкцій проти контрабандистів - до нього увійшли ще три особи. Про це повідомляє секретар РНБО Олексій Данілов. За словами Данілова, до списку санкцій потрапили один громадянин Німеччини, власник поштового оператора "Преміум пакет" Олександр Акст та два громадянина України, бізнесмени Валерій Фальковський і Владислав Студинець. Валерій Фальковський -  колишній … читати далi

Цього року вперше закладам вищої освіти приватної форми власності було надано можливість брати участь у розподілі місць державного замовлення. Тож, за інформацією Міністерства освіти та науки, 43 вступники, які отримали рекомендації на бюджет, зможуть навчатися у приватних закладах вищої освіти. Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет зазначив: «Для того, щоб державні … читати далi

Печерський суд обрав запобіжний захід голові Південного управління капітального будівництва Міністерства оборони Василю Ракулу та постановив відправити його під варту до 23 вересня з альтернативою внесення 10 млн грн застави. Про це повідомляє УСІ. Василь Ракул і колишній детектив НАБУ Роман Ковтун звинувачуються в спробі отримати хабар від забудовника в розмірі 1 … читати далi

Буферний ставок на вулиці Балківській в Одесі планують поглибити на 2-3 метра, щоб він приймав додатково 50-75 тис. кубометрів стічних вод з подальшим перекачуванням на очисні споруди станції «Північна». Такого рішення дійшли члени комісії з питань житлово-комунального господарства Одеської міськради та представники «Інфоксводоканала» - це може допомогти позбутися підтоплень під час негоди. Модернізацію обіцяють провести на початку наступного 2022 року. … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР