Исполком утвердил детальный план территории на месте превращения мойки в коворкинг

Исполнительный комитет Одесского городского совета утвердил детальный план территории в границах улиц: Старопортофранковской, Градоначальницкой, Мечникова и Торговой.

Речь идет о детальном плане  территорий, на разработку которого депутаты Одесского городского совета «дали добро» в феврале.  

Владелец земельного участка и расположенных на нем помещений на указанной территории планирует размещение 4-5-этажного многофункционального молодежного центра с коворкингом.

Кроме того, на территории в границах улиц Старопортофранковской, Градоначальницкой, Мечникова и Торговой планируется:
-комплексное благоустройство и озеленение территории;
- строительство объектов инженерной инфраструктуры, организация мест хранения легкового автотранспорта;
- благоустройство сквера «Старопортофранковский»;
- совершенствование дорожно-транспортной сети улиц и пешеходных тротуаров.

ВИДЕО: omr.gov.ua

Напомним, в июне Одесский муниципалитет сообщил о проведении общественных обсуждений детального плана территории в границах улиц Старопортофранковской, улицы Градоначальницкой, Мечникова и Торговой, а также отчета о стратегической экологической оценке проекта. 

В настоящее время на участке находится автосалон с автомойкой, что соответствует целевому назначению земельного участка. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Учні, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020-2021 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації. Відповідне рішення ухвалила Верховна Рада України 13 квітня. Ініціатива покликана мінімізувати ризики захворювання на COVID-19 під час оцінювання результатів навчання учнів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти. Також це уможливить отримання … читати далi

Три райони Одеси: Київський, Малиновський та Приморський залишаться без водопостачання з 23:00 15 квітня до 7:00 16 квітня. Про це проінформували у філії «Інфоксводоканала». На підприємстві зазначили, що відключення пов'язано з необхідністю встановлення нового насосного обладнання на водонасосній станції “Головна”: "Наразі тривають роботи щодо модернізації обладнання резервного насосу на ВНС “Головна”. Для зручності споживачів роботи проводяться … читати далi

Одеситів запрошують взяти участь в обговоренні питання перейменування вулиці Краснослобідської на вулицю Праведників світу. З ініціативою перейменування вулиці Краснослобідської на вулицю Праведників світу виступила Рада Одеської регіональної асоціації євреїв – колишніх в’язнів гетто та нацистських концтаборів. Перейменування пропонується з метою увічнення пам’яті наших співвітчизників, які в період Другої світової війни рятували … читати далi

Міністерство охорони здоров'я зафіксувало 906 випадків захворювання на COVID-19 на Одещині за добу 13 квітня, а також 42 летальні випадки. Тобто після спадання на вихідних знов спостерігається сталий зріст кількості захворілих та померлих. Загалом кількість летальних випадків в регіоні зросла до 2 тисяч 154, а загальна до 122 тисяч 568 випадків.   … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР