Голова ОДА призначив аудит КП «Одеська обласна енергозберігаюча компанія»

11 серпня 2020 р. 16:41

ОДА

Голова Одеської обласної адміністрації Максим Куций розпорядився провести плановий внутрішній аудит комунального підприємства «Одеська обласна енергозберігаюча компанія».

Відповідне розпорядження оприлюднила пресслужбі ОДА. 

Сектор внутрішнього аудиту Одеської обласної державної адміністрації має проводити перевірку з 21 серпня по 2 жовтня. Аудиторів має цікавити період діяльності КП з січня 2018 року по поточний період 2020 року. Оцінювати будуть діяльність комунального підприємства щодо ефективності виконання бюджетних програм. А також ефективність та результат виконання інших функцій, завдань та процесів.

Для проведення внутрішнього аудиту мають утворити аудиторську групу з працівників сектору внутрішнього аудиту Одеської обласної державної адміністрації із залученням спеціаліста Департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеської облдержадміністрації.

Керівником аудиторської групи стане завідувач сектору внутрішнього аудиту Одеської ОДА Іван Волошановський.

КП «Одеська обласна енергозберігаюча компанія» було створено для покращення рівня ефективності використання енергії, заощадження коштів за рахунок економії від проваджених визначених енергоощадних заходів. Наразі її очолює колишній начальник обласного управління розвитку інфраструктури та енергозабезпечення Олег Кураков.

Нагадаємо, працівники Південного офісу Державної аудиторської служби упродовж січня-липня перевірили 315 процедур закупівель загальним обсягом 3,24 мільярда гривень.  Та виявили практично за всіма проведеними моніторингами (у 97 % випадків, 307 процедур закупівель) порушення на загальну суму 3,08 млрд грн.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Виконавчий комітет Одеської міської ради затвердив нові норми надання послуг з вивезення твердих побутових відходів, через що в місті вивіз сміття подорожчає. Як пояснив директор Департаменту економічного розвитку Сергій Тетюхін, норми - невід'ємна частина розробки схеми санітарного очищення міста.  «Коли ми просили компанії, які вивозять сміття, розробити схему санітарної очистки, виявилось, що потрібні норми», … читати далi

Управління з питань охорони об'єктів культурної спадщини досі не проводило робіт в аварійному будинку на Гоголя, 11 через відсутність проєктно-кошторисної документації.  Про це на засіданні виконавчого комітету Одеської міської ради повідомив начальник управління Володимир Мещеряков. Він зазначив, що власника будинку зобов'язали укласти договір з протиаварійних робіт до 28 січня. Зараз ведуться перемовини … читати далi

Кабінет міністрів України погодив кандидатури першого заступника голови Одеської обласної державної адміністрації та звичайного заступника.  Як й припускав на брифінгу в грудні Сергій Гриневецький, його першим заступником погодили Бориса Волошенкова – колишнього генерала СБУ.  Щоправда, він починав свій шлях в Комітеті державної безпеки СРСР, відтак потрапляє під дію закону про люстрацію. Волошенков очолює … читати далi

Міська рада буде публікувати порядок денний і протоколи засідань постійних депутатських комісій на депутатському порталі. Про це стало відомо під час засідання комісії з питань законності, - повідомляє Центр публічних розслідувань. Як розповів очільник департаменту інформації Андрій Сиваш, на сайті з'являться такі вкладки як порядок денний комісій, протоколи засідань і … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР