Голова ОДА призначив аудит КП «Одеська обласна енергозберігаюча компанія»

11 серпня 2020 р. 16:41

ОДА

Голова Одеської обласної адміністрації Максим Куций розпорядився провести плановий внутрішній аудит комунального підприємства «Одеська обласна енергозберігаюча компанія».

Відповідне розпорядження оприлюднила пресслужбі ОДА. 

Сектор внутрішнього аудиту Одеської обласної державної адміністрації має проводити перевірку з 21 серпня по 2 жовтня. Аудиторів має цікавити період діяльності КП з січня 2018 року по поточний період 2020 року. Оцінювати будуть діяльність комунального підприємства щодо ефективності виконання бюджетних програм. А також ефективність та результат виконання інших функцій, завдань та процесів.

Для проведення внутрішнього аудиту мають утворити аудиторську групу з працівників сектору внутрішнього аудиту Одеської обласної державної адміністрації із залученням спеціаліста Департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеської облдержадміністрації.

Керівником аудиторської групи стане завідувач сектору внутрішнього аудиту Одеської ОДА Іван Волошановський.

КП «Одеська обласна енергозберігаюча компанія» було створено для покращення рівня ефективності використання енергії, заощадження коштів за рахунок економії від проваджених визначених енергоощадних заходів. Наразі її очолює колишній начальник обласного управління розвитку інфраструктури та енергозабезпечення Олег Кураков.

Нагадаємо, працівники Південного офісу Державної аудиторської служби упродовж січня-липня перевірили 315 процедур закупівель загальним обсягом 3,24 мільярда гривень.  Та виявили практично за всіма проведеними моніторингами (у 97 % випадків, 307 процедур закупівель) порушення на загальну суму 3,08 млрд грн.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Систему зважування-в-русі Weigh-in-Motion на мосту через Хаджибейський лиман почнуть монтувати сьогодні, 24 червня о 21:00, через що до 5:00 25 червня рух мостом буде закрито для всіх видів транспорту. Про це повідомили на сторінці Служби автомобільних доріг України в Одеській області.  Також рух транспорту буде закрито з 25 червня з 23:00 до … читати далi

Вибори ректора Державного університету «Одеська політехніка» відбулися 23 червня з єдиним кандидатом - Геннадієм Оборським, який отримав 72,38% голосів виборців. Про це повідомили на сайті вишу.  Вибори відбулися на підставі наказу Міністерства освіти та науки України від 15 квітня "Про оголошення конкурсу на заміщення посади ректора Державного університету «Одеська політехніка»".  У травні Міністр освіти та науки … читати далi

Приморський районний суд задовольнив клопотання слідчого Служби безпеки України про здійснення спеціального досудового розслідування щодо уродженки Чорноморська, яка в травні-червні 2014 року добровільно вступила до лав терористичної організації «ДНР». Як йдеться в ухвалі суду, мешканка Одеси, будучи активною учасницею масових акцій на Куліковому полі біля будинку Профспілок у м. Одесі та прибічницею суспільного руху "Антимайдан", після трагічних … читати далi

Державна служба статистики оприлюднила дані про демографічну ситуацію в Україні за січень-лютий 2021 року, які свідчать, що смертність в Одеській області лише у квітні  зросла на 59% у порівнянні із показником останніх п'яти років.  В продовж січня-квітня 2021 року смертність зросла в цілому майже на чверть у порівнянні з п'ятьма попередніми роками - … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР