Экс-прокурор Одесской области Жученко в прошлом году подарил жене 200 тысяч

Уволенный в сентябре 2019 года с должности прокурора Одесской области Олег Жученко в том же году подарил своей жене Ольге 200 тысяч гривень.

Об этом он сообщил в электронной декларации, которую опубликовало Национальное агентство по вопросам предотвращения коррупции.

Согласно декларации Жученко, еще 200 тысяч гривень его жене подарила некая Наталья Бульба. Также она получила зарплату в ООО «7 Микрас» 245 тысяч гривень и помощь при рождении ребенка - 3 тысячи 440 гривень. Сам Олег Жученко заработал прокурором в прошлом году 636 тысяч 763 гривни и еще тысячу гривень получил как выплаты и возмещения. 

Жил экс-прокурор в квартире жены, площадью 153,8 квадратных метров, пользовался ее машиноместом в 13,7 квадратных метров и ее автомобилем BMW 520, 2010 года выпуска. Вся недвижимость Ольги Жученко находится в Одессе. У самого экс-прокурора области из недвижимости - земля в селе Лавровка Винницкого района, площадью 800 квадратных метров.

Напомним, тогда еще генеральный прокурор Украины Руслан Рябошапка 3 сентября подписал приказы об увольнении с должностей прокуроров четырех областей - Винницкой, Житомирской, Одесской и Черкасской. 

Теперь прокуратуру Одесской области возглавляет Максим Вихор - бывший сотрудник управления СБУ в Одесской области.  

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

У Кароліно-Бугазькій сільській громаді дільнична виборча комісія №510693 припинила підрахунок голосів після того як втратила протоколи, які члени комісії спочатку вирішили заповнювати як «чернетки». Складнощі виникли і у двох ДВК в місті Одесі. Спостерігачі ОПОРИ повідомляють, що ДВК вирішила заповнювати протоколи про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці «на чернетку» … читати далi

Одеська міська територіальна виборча комісія станом на 17:00  вже прийняла 35 протоколів з підрахунку голосів з виборів депутатів Одеської обласної ради та 33 протоколи з підрахунку голосів з виборів депутатів Одеської районної ради. Про це повідомили у  тервиборчкомі. Протоколи більше ніж 10 комісій було направлено на виправлення помилок та складання … читати далi

В Одесі територіальні виборчі комісії повертають ДВК на повторний підрахунок та уточнення протоколів через проблеми з протоколами. Спостерігачі ОПОРИ продовжують моніторити ситуацію в територіальних виборчих комісіях, які приймають протоколи та виборчі документи від дільничних виборчих комісій. Приморська районна в м. Одесі ТВК прийняла рішення відправити на складання протоколу з позначкою … читати далi

Спостерігачі ОПОРИ в Одеській області продовжують моніторити процес підрахунку голосів на виборчих дільницях. При цьому спостерігачі фіксують процедурні порушення.   На виборчій дільниці №510197 (с. Петрівка Старокозацької сільської громади)  члени дільничної виборчої комісії не заповнювали протоколи про підрахунок голосів одразу, не рахували бюлетені вголос та не здійснювали підрахунок контрольних талонів. … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР