Экс-прокурор Одесской области Жученко в прошлом году подарил жене 200 тысяч

Уволенный в сентябре 2019 года с должности прокурора Одесской области Олег Жученко в том же году подарил своей жене Ольге 200 тысяч гривень.

Об этом он сообщил в электронной декларации, которую опубликовало Национальное агентство по вопросам предотвращения коррупции.

Согласно декларации Жученко, еще 200 тысяч гривень его жене подарила некая Наталья Бульба. Также она получила зарплату в ООО «7 Микрас» 245 тысяч гривень и помощь при рождении ребенка - 3 тысячи 440 гривень. Сам Олег Жученко заработал прокурором в прошлом году 636 тысяч 763 гривни и еще тысячу гривень получил как выплаты и возмещения. 

Жил экс-прокурор в квартире жены, площадью 153,8 квадратных метров, пользовался ее машиноместом в 13,7 квадратных метров и ее автомобилем BMW 520, 2010 года выпуска. Вся недвижимость Ольги Жученко находится в Одессе. У самого экс-прокурора области из недвижимости - земля в селе Лавровка Винницкого района, площадью 800 квадратных метров.

Напомним, тогда еще генеральный прокурор Украины Руслан Рябошапка 3 сентября подписал приказы об увольнении с должностей прокуроров четырех областей - Винницкой, Житомирской, Одесской и Черкасской. 

Теперь прокуратуру Одесской области возглавляет Максим Вихор - бывший сотрудник управления СБУ в Одесской области.  

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Частка доходів місцевих бюджетів у зведеному бюджеті України (без урахування трансфертів) зросла на 4 відсотки за період з 2015 по 2020 роки. Відповідні дані викладені у моніторингу децентралізації станом на 9 квітня 2021 року, який оприлюднило Міністерство розвитку громад та територій України. У січні - лютому 2021 року сума власних доходів місцевих бюджетів … читати далi

Управління капітального будівництва Одеської міської ради оголосило тендер для обрання підрядника якому сплатять за капітальний ремонт спортивного залу та приміщень ОЗОШ №122. Про це повідомляється в системі електронних закупівель Prozorro. Школа знаходиться на вулиці Старопортофранківська, 45. Аукціон з очікуваною вартістю закупівлі у 6 мільйонів 916,6 тисяч гривень має відбутися 27 квітня.  Компанія-переможець повинна … читати далi

Міністерство охорони здоров'я України планує на початку літа відкрити в містах-мільйонниках великі вакцинні Центри для вакцинації від COVID-19. Про це повідомив головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко, зазначає "Іnterfax-Україна".  "У містах-мільйонниках ми хочемо зробити великі вакцинальні центри - Київ, Львів, Харків, Запоріжжя. У таких містах вони можуть … читати далi

Міністерство розвитку громад та територій України оприлюднило моніторинг децентралізації станом на 9 квітня 2021 року. Один з нових критеріїв моніторингу – розвиток інституту старост та створення старостинських округів (територій юрисдикції старост). Більшість громад вже призначили старост і визначили території їхньої юрисдикції. Найчастіше створюються старостинські округи з чисельністю населення від 500 до 1500 жителів (57 %). … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР