Дитячий центр у Татарбунарах отримав спеціалізований шкільний автобус

06 січня 2020 р. 18:34

Одеська обласна рада

Інклюзивно-ресурсний центр у Татарбунарах отримав шкільний автобус, який обладнаний для перевезення дітей з особливими освітніми потребами.

Як повідомляє пресслужба Одеської обласної ради, транспортний засіб коштує понад 2 мільйони гривень і розрахований на 26 пасажирських місць, у тому числі – місце для школярів з обмеженою здатністю до пересування.

Автобус має спеціальний підйомний механізм, проблискові маячки на передній та задній частині даху, пристрій обмеження швидкості руху, яка не перевищує 70 км/год, розпізнавальні знаки «Діти» та «Обмеження максимальної швидкості», проходи в салоні відповідають вимогам та всі сидіння обладнані поясовими ременями безпеки.

Новий автобус забезпечує регулярне підвезення до місць навчання і додому школярів, у тому числі школярів з обмеженою здатністю до пересування.

Інклюзивно-ресурсний центр для реабілітації та корекції розвитку дитини працює на базі загальноосвітньої школи імені В.З. Тура. Тут навчаються діти від 2 до 18 років, які проживають в Татарбунарському районі, Тузлівській та Лиманській ОТГ.

Нагадаємо, закупівля транспортних засобів для навчальних закладів Одещини відбувається в рамках державної програми «Шкільний автобус» на умовах співфінансування з обласного (за рахунок освітньої субвенції) та місцевого бюджетів, у співвідношенні: не більше 70 відсотків – за рахунок освітньої субвенції, не менше 30 відсотків – за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Нагадаємо, у травні 2019 року школа села Нестоїта Куяльницької ОТГ отримала новий автобус для перевезення учнів.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Жители Рени Одесской области регистрировали на себя несколько квартир, объединенных в единое помещение, и флигель во дворе дома Руссова и выдавали себя за собственников.  Об этом сообщили в пресс-службе Одесского муниципалитета.  Также предприняты попытки незаконных строительных работ. Поэтому с сегодняшнего дня на объекте несут дежурство сотрудники КУ «Муниципальная стража», которые ограничат … читати далi

Координаційний офіс безпеки спільно з Татарбунарською міською радою, поліцейськими та рятувальниками 26 липня 2020 року з дотриманням усіх правил безпеки проведуть в місті Татарбунари 2-й фестиваль ретро-авто. Як повідомляє пресслужба Одеської обласної організації «Комітету виборців України», окрім параду ретро-автомобілів, на заході можна буде побачити автомобілі поліцейських та рятувальників та поспілкуватись … читати далi

Одесский областной лабораторный центр Министерства здравоохранения Украины, констатировал, что заболеваемость острыми кишечными инфекциями в Одессе на прошедшей неделе увеличилась на 54,2%, по сравнению с предыдущей неделей, и составила 91 случай. Как сообщают в пресс-службе муниципалитета, большинство заболевших - дети в возрасте до 17 лет — 50,5%. Согласно факторному анализу, большинство случаев заболеваний … читати далi

Очередное заседание по делу бывшего первого заместителя председателя Одесской облгосадминистрации Александра Орлова, которого подозревают в причастности к организации массовых беспорядков, а также избиению участников акции и журналистов 19 февраля 2014 года должно было состояться 14 июля в Приморском суде . Однако перенесли из-за неявки свидетелей, сообщает Odessa.online. По словам прокурора … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР