Дитячий центр у Татарбунарах отримав спеціалізований шкільний автобус

06 січня 2020 р. 18:34

Одеська обласна рада

Інклюзивно-ресурсний центр у Татарбунарах отримав шкільний автобус, який обладнаний для перевезення дітей з особливими освітніми потребами.

Як повідомляє пресслужба Одеської обласної ради, транспортний засіб коштує понад 2 мільйони гривень і розрахований на 26 пасажирських місць, у тому числі – місце для школярів з обмеженою здатністю до пересування.

Автобус має спеціальний підйомний механізм, проблискові маячки на передній та задній частині даху, пристрій обмеження швидкості руху, яка не перевищує 70 км/год, розпізнавальні знаки «Діти» та «Обмеження максимальної швидкості», проходи в салоні відповідають вимогам та всі сидіння обладнані поясовими ременями безпеки.

Новий автобус забезпечує регулярне підвезення до місць навчання і додому школярів, у тому числі школярів з обмеженою здатністю до пересування.

Інклюзивно-ресурсний центр для реабілітації та корекції розвитку дитини працює на базі загальноосвітньої школи імені В.З. Тура. Тут навчаються діти від 2 до 18 років, які проживають в Татарбунарському районі, Тузлівській та Лиманській ОТГ.

Нагадаємо, закупівля транспортних засобів для навчальних закладів Одещини відбувається в рамках державної програми «Шкільний автобус» на умовах співфінансування з обласного (за рахунок освітньої субвенції) та місцевого бюджетів, у співвідношенні: не більше 70 відсотків – за рахунок освітньої субвенції, не менше 30 відсотків – за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Нагадаємо, у травні 2019 року школа села Нестоїта Куяльницької ОТГ отримала новий автобус для перевезення учнів.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Проректор по пожарной части Одесской национальной академии строительства и архитектуры объяснила общественникам, что огнетушители уже купили, но не знают, куда их расставить. Об этом она сообщила 24 января когда группа активистов пришла в академию.  Активисты решили посетить академию после инцидента с угрозами в адрес журналистки «Украинской службы информации». Она извинилась за поведение … читати далi

Высший антикоррупционный суд продлил меру пресечения одесскому бизнесмену Вадиму Альперину, которого подозревают в деле о схемах на таможне. Подозреваемый до 23 марта будет продолжать носить электронный браслет, сообщает «Радио. Свобода». Одесский бизнесмен Вадим Альперин вышел после внесения залога в начале декабря 2019 года.  Высший антикоррупционный суд 30 ноября частично удовлетворил ходатайство Специализированной … читати далi

Перше в поточному році заняття в рамках навчально-практичної програми «Школа місцевого самоврядування» відбулось 23 січня в медіа-центрі Татарбунарської районної бібліотеки. Як повідомляє пресслужба Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України», представники виконавчих комітетів та сільських рад району розглянули проблемні питання оформлення права власності на нерухоме майно та створення ОТГ. Було узгоджено … читати далi

Киевский районный суд не стали рассматривать ходатайство об изменении меры пресечения для экс-директора детского лагеря  «Виктория» Петроса Саркисяна. Сам подсудимый пребывает на стационарном лечении с 23 января, сообщает «Украинская служба информации». Следующее заседание состоится 31 января. Петроса Саркисяна обвиняют в служебной халатности, повлекшей тяжкие последствия. В декабре прошлого года Киевский районный суд Одессы изменил меру пресечения … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР