Депутатам Черноморского горсовета предлагают назначить нового заммэра из госаудитслужбы

04 вересня 2020 р. 08:42

Чорноморськ

Депутатам Черноморского городского совета 4 сентября рассмотрят вопрос о назначении на должность заместителя мэра Александра Васильева.

Проект решения размещен на официальном сайте города. 

По имеющейся информации, в компетенции нового зама будут находиться вопросы транспорта и связи города, управления коммунальной собственностью, общественного питания, строительства, сферы регулирования земельных отношений и охраны окружающей природной среды, а также оборонной работы.

Александр Васильев сейчас занимает должность начальника отдела контроля в сфере закупок Южного офиса Государственной аудиторской службы. 

Согласно декларации Александра Васильева в Госаудитслужбе он в прошлом году заработал 193 тысячи 490 гривень зарплаты и еще 1 тысячу 533 гривни заработал преподавателем в Одесском региональном институте государственного управления Национальной академии государственного управления при президенте Украины. Машины и жилья у него нет. Только участок земли в Новоградковке Овидиопольского района Одесской области площадью в 2 тысячи квадратных метров. 

Напомним, в декабре 2018 года депутат Одесского городского совета Юрий Крук покинул пост заместителя городского головы Черноморска.

Ранее мэр Черноморска привлекал Юрия Крука к дисциплинарной ответственности за прогулы.  

В ноябре 2016 года мэр Черноморска Валерий Хмельнюк представил депутатам кандидатуру Юрия Крука на заседании комиссии по финансово-экономическим вопросам, бюджету, инвестициям и коммунальной собственности, после чего он и стал вице-мэром.

С июля 2013 года Юрий Крук был назначен директором ГП «ИМТП», однако в июле 2015 года Министерство инфраструктуры отстранило его от руководства госпредприятием на время проверки.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Виконавчий комітет Одеської міської ради затвердив нові норми надання послуг з вивезення твердих побутових відходів, через що в місті вивіз сміття подорожчає. Як пояснив директор Департаменту економічного розвитку Сергій Тетюхін, норми - невід'ємна частина розробки схеми санітарного очищення міста.  «Коли ми просили компанії, які вивозять сміття, розробити схему санітарної очистки, виявилось, що потрібні норми», … читати далi

Управління з питань охорони об'єктів культурної спадщини досі не проводило робіт в аварійному будинку на Гоголя, 11 через відсутність проєктно-кошторисної документації.  Про це на засіданні виконавчого комітету Одеської міської ради повідомив начальник управління Володимир Мещеряков. Він зазначив, що власника будинку зобов'язали укласти договір з протиаварійних робіт до 28 січня. Зараз ведуться перемовини … читати далi

Кабінет міністрів України погодив кандидатури першого заступника голови Одеської обласної державної адміністрації та звичайного заступника.  Як й припускав на брифінгу в грудні Сергій Гриневецький, його першим заступником погодили Бориса Волошенкова – колишнього генерала СБУ.  Щоправда, він починав свій шлях в Комітеті державної безпеки СРСР, відтак потрапляє під дію закону про люстрацію. Волошенков очолює … читати далi

Міська рада буде публікувати порядок денний і протоколи засідань постійних депутатських комісій на депутатському порталі. Про це стало відомо під час засідання комісії з питань законності, - повідомляє Центр публічних розслідувань. Як розповів очільник департаменту інформації Андрій Сиваш, на сайті з'являться такі вкладки як порядок денний комісій, протоколи засідань і … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР