Департаменту образования ОГА выделили четыре миллиона на работу центров дистанционного образования

28 лютого 2020 р. 14:03

ОДА фінанси

Глава Одесской областной администрации Максим Куцый подписал распоряжение о выделении департаменту образования и науки 4 миллиона 479,2 тысячи гривень. 

Соответствующее распоряжение опубликовала пресс-служба ОГА.

Средства выделяют для оплаты расходов, связанных с выполнением программы «Обеспечение функционирования, материально-техническое обеспечение центров дистанционного образования, СТЭМ-образования».

Департамент финансов Одесской областной государственной администрации должен перечислить департаменту образования и науки деньги за счет расходов, предусмотренных в областном бюджете на реализацию мероприятий областной программы развития образования Одесской на 2019-2021 годы.

Департамент образования и науки Одесской областной государственной администрации должен до 30 декабря отчитаться перед областной государственной администрацией о целевом использовании средств.

Напомним, депутаты Черноморского городского совета проголосовали за передачу строящегося моста через Сухой лиман на трассе М-27 «Одесса-Черноморск» на баланс «Укравтодора».

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Вчора, 3 квітня, з-за кордону прибула група українців, яку на обсервацію заселили у корпус на території будинку милосердя, що у селі Лиман Лиманської ОТГ. У соцмережах через поселення українців розгорівся скандал. Помічниця народного депутата Ірина Гриб на своїй сторінці у Facebook опублікувала світлини з приміщення, у яке заселили людей.  «Немає тепла, … читати далi

Анатолій Урбанський подав щорічну декларацію за 2019 рік. Електронний документ опубліковано на сайті НАЗК. Згідно з документом, Анатолій Урбанський мешкає разом із дружиною Оленою Урбанською та дочкою Катериною. У власності родини є квартира площею 125,7 кв. м в Одесі, 50% якої належить Олені Урбанській, а 50% - громадянину Олександру Савічу. Також О. … читати далi

Департамент охорони здоров'я Одеської облдержадміністрації з приставкою "виконуюча обов'язки" очолила Наталія Одарій-Захар'єва. Відовідний запис з'явився у державному реєстрі юридичних та фізичних осіб. До призначення Наталія Одарій-Захар'єва працювала начальником відділу стратегічного розвитку медичних установ. Раніше, з 19 лютого поточного року, тимчасово обов'язки директора департаменту охорони здоров'я виконувала Оксана Рокунець-Сорочан. Наталія Одарій-Захар'єва має чоловіка … читати далi

Колишній перший заступник голови Одеської міськради Анатолій Орловський подав декларацію після звільнення. Електронний документ опублікований на офіційному сайті НАЗК. Декларація після звільнення охопила період з 1 січня до 25 березня, дати звільнення Орловського. У ній він вказав, які доходи отримав за цей час та чим володіє його родина, яка складається … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР