Часть сельских советов бывшего Беляевского района ждет реорганизация

16 грудня 2020 р. 22:12

сесія сільська рада

Три сельских совета Беляевского района Одесской области ждет реорганизация в ходе административно-территориальной реформы.

Такое решение приняли депутаты на внеочередной сессии Усатовского сельского совета, сообщает "Тезис".

Изменения коснутся Августовского, Ильинского и Мариновского органов местного самоуправления. Теперь они войдут в состав Усатовской сельской территориальной громады в управлении Усатовского сельского совета. 

Все активы, а также права и обязанности вышеуказанных сельских советов перейдут по сути в распоряжение Усатовского сельского совета. 

Теперь постоянная комиссия по реорганизации, в состав которой вошли представители Усатовского, Августовского, Ильинского и Мариновского сельских советов, должна представить свой план по реализации мероприятий, направленных на реформу административно-территориальных единиц местных органов власти.

Напомним, новоизбранный мэр Арциза Сергей Парпуланський как председатель Арцизской объединенной громады подписал ряд распоряжений-предупреждений для сотрудников в Арцизе и селах. Речь идет о сокращении штатов и вообще увольнении почти 280 рабочих.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Частка доходів місцевих бюджетів у зведеному бюджеті України (без урахування трансфертів) зросла на 4 відсотки за період з 2015 по 2020 роки. Відповідні дані викладені у моніторингу децентралізації станом на 9 квітня 2021 року, який оприлюднило Міністерство розвитку громад та територій України. У січні - лютому 2021 року сума власних доходів місцевих бюджетів … читати далi

Управління капітального будівництва Одеської міської ради оголосило тендер для обрання підрядника якому сплатять за капітальний ремонт спортивного залу та приміщень ОЗОШ №122. Про це повідомляється в системі електронних закупівель Prozorro. Школа знаходиться на вулиці Старопортофранківська, 45. Аукціон з очікуваною вартістю закупівлі у 6 мільйонів 916,6 тисяч гривень має відбутися 27 квітня.  Компанія-переможець повинна … читати далi

Міністерство охорони здоров'я України планує на початку літа відкрити в містах-мільйонниках великі вакцинні Центри для вакцинації від COVID-19. Про це повідомив головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко, зазначає "Іnterfax-Україна".  "У містах-мільйонниках ми хочемо зробити великі вакцинальні центри - Київ, Львів, Харків, Запоріжжя. У таких містах вони можуть … читати далi

Міністерство розвитку громад та територій України оприлюднило моніторинг децентралізації станом на 9 квітня 2021 року. Один з нових критеріїв моніторингу – розвиток інституту старост та створення старостинських округів (територій юрисдикції старост). Більшість громад вже призначили старост і визначили території їхньої юрисдикції. Найчастіше створюються старостинські округи з чисельністю населення від 500 до 1500 жителів (57 %). … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР