Часть сельских советов бывшего Беляевского района ждет реорганизация

16 грудня 2020 р. 22:12

сесія сільська рада

Три сельских совета Беляевского района Одесской области ждет реорганизация в ходе административно-территориальной реформы.

Такое решение приняли депутаты на внеочередной сессии Усатовского сельского совета, сообщает "Тезис".

Изменения коснутся Августовского, Ильинского и Мариновского органов местного самоуправления. Теперь они войдут в состав Усатовской сельской территориальной громады в управлении Усатовского сельского совета. 

Все активы, а также права и обязанности вышеуказанных сельских советов перейдут по сути в распоряжение Усатовского сельского совета. 

Теперь постоянная комиссия по реорганизации, в состав которой вошли представители Усатовского, Августовского, Ильинского и Мариновского сельских советов, должна представить свой план по реализации мероприятий, направленных на реформу административно-территориальных единиц местных органов власти.

Напомним, новоизбранный мэр Арциза Сергей Парпуланський как председатель Арцизской объединенной громады подписал ряд распоряжений-предупреждений для сотрудников в Арцизе и селах. Речь идет о сокращении штатов и вообще увольнении почти 280 рабочих.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Виконавчий комітет Одеської міської ради затвердив нові норми надання послуг з вивезення твердих побутових відходів, через що в місті вивіз сміття подорожчає. Як пояснив директор Департаменту економічного розвитку Сергій Тетюхін, норми - невід'ємна частина розробки схеми санітарного очищення міста.  «Коли ми просили компанії, які вивозять сміття, розробити схему санітарної очистки, виявилось, що потрібні норми», … читати далi

Управління з питань охорони об'єктів культурної спадщини досі не проводило робіт в аварійному будинку на Гоголя, 11 через відсутність проєктно-кошторисної документації.  Про це на засіданні виконавчого комітету Одеської міської ради повідомив начальник управління Володимир Мещеряков. Він зазначив, що власника будинку зобов'язали укласти договір з протиаварійних робіт до 28 січня. Зараз ведуться перемовини … читати далi

Кабінет міністрів України погодив кандидатури першого заступника голови Одеської обласної державної адміністрації та звичайного заступника.  Як й припускав на брифінгу в грудні Сергій Гриневецький, його першим заступником погодили Бориса Волошенкова – колишнього генерала СБУ.  Щоправда, він починав свій шлях в Комітеті державної безпеки СРСР, відтак потрапляє під дію закону про люстрацію. Волошенков очолює … читати далi

Міська рада буде публікувати порядок денний і протоколи засідань постійних депутатських комісій на депутатському порталі. Про це стало відомо під час засідання комісії з питань законності, - повідомляє Центр публічних розслідувань. Як розповів очільник департаменту інформації Андрій Сиваш, на сайті з'являться такі вкладки як порядок денний комісій, протоколи засідань і … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР