Бюллетени и вопросы блоками: как Измаильский горсовет намерен проводить сессии в особом режиме

26 березня 2020 р. 20:38

Ізмаїл коронавірус міська рада

Депутаты Измаильского городского совета будут дистанционно готовить и голосовать за проекты решений в электронном виде, оставляя необходимые пометки в электронных бюллетенях.

Порядок учитывает все этапы подготовки и проведения заседания, начиная от подготовки проектов решений, рассмотрение их депутатскими профильными комиссиями, голосованием и публикацией принятого решения. 

Рассматривать вопросы члены депутатских комиссий будут по телефонной связи. Проекты решений повестки дня, будут отправляться депутатам на электронную почту. Вместе с ними, также будут отправлять бюллетени для поименного голосования.

В каждом бюллетене будет имя и отчество депутата, дата проведения сессии, перечень вопросов повестки дня и место, где депутат должен собственноручно отобразить свой голос по каждому вопросу отдельно (“за”, “против”, “воздержался”), а также подпись. 

Голосование проведут по упрощенной процедуре: одновременно и в целом, отдельные вопросы будут рассматриваться блоками.

Распечатанные бюллетени в тот же день депутаты должны будут предоставить в отдел деловодства, контроля и организационной работы секретариата исполкома, и, уже на их основании, сотрудники сформируют протокол заседания. 

Контроль за исполнением данного решения, возложили на профильную комиссию по вопросам бюджета и социально-экономического развития города. 

Заседание прошло в закрытом режиме, все журналисты были размещены на балконе, депутаты на определенной дистанции друг от друга и в масках. 

Напомним, депутаты Измаильского городского совета собрались на внеочередную сессию 25 марта, чтобы установить особый режим работы сессий городского совета в период карантина. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Міські пасажирські автобуси Ізмаїла, що працюють в режимі маршрутного таксі припинять свою роботу з 6 квітня і не будуть працювати до 24 квітня.  Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Ізмаїльский міській голова Андрій Абрамченко.  «Згідно постанови Кабінету міністрів України від 2 квітня «Про внесення змін до постанови КМУ … читати далi

Служба автомобільних доріг в Одеській області призначила чотири тендери для вибору підрядників, яким заплатять за поточний середній ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення.  Про це повідомляється в системі електронних закупівель Prozorro. Загальна очікувана вартість закупівель 788 мільйонів 961 гривень.  Наприклад очікувана вартість завершення поточного ремонту ділянок траси Ізмаїл - Кілія – Вилкове … читати далi

Опалення до квартир одеситів припинять давати з понеділка, 6 квітня у зв'язку з рішенням закінчити опалювальний сезон в цьому році раніше. Про це повідомив голова Департамента міського господарства Дмитро Жеман.  За його словами, до ЖКСів да департаменту надходить багато скарг містян через те, що температура повітря висока, проте квартири продовжують опалювати, через … читати далi

Ексголова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов, нещодавно призначений на посаду міністра охорони здоров'я прокоментував історію з медичною компанією, зареєстрованою його дружиною напередодні офіціального призначення посадовця міністром.  Як запевняє Максим Степанов на своїй сторінці у Facebook.  «Рішення щодо побудови онкоцентру було прийняте ще в кінці 2019 року. Тоді я займався … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР