Без небоскребов и со сквером: что планируют построить на территории санатория «Украина»

15 червня 2020 р. 20:28

архітектура

Пять жилых комплексов, разделенных на восемь очередей строительства, планирует построить ООО «ДМ Консалтинг» на территории санатория «Украина» на Французском бульваре, 54. 

Об этом сообщила депутат Одесского городского совета Лилия Леонидова со ссылкой на градостроительные условия, которые ей передали в муниципалитете.

По ее словам, на земельном участке площадью 7 га по-сути возникнет новый микрорайон из построенных в восемь очередей строительства пяти комплексов, преимущественно по 10 этажей. Проектом не предусмотрено высотное строительство. 

Также планируется, что на территории комплекса будет спортивная и детская инфраструктура. Кроме этого, тут обустроят сквер и поле для групповых занятий. Процент застройки земельного участка составит лишь 42%, то есть при площади участка 7 га, под застройку пойдет 2,92 га.

Еще 5 мая текущего года компании «Проперти Констракшин» и «Совместная Словацко-Украинская компания «ДМ Консалтинг»» обратились в ГАСИ Украины за получением разрешения на выполнения строительных работ по адресу Французский бульвар, 54, 54/6, 54/16, 54/3, 54/4, 54/10, 54/19, 54/2, 54/5, 54/6, 54/12. Заказчики заявили, что планируют на части территории санатория «Украина» построить многофункциональный курортно-оздоровительный комплекс с объектами санаторной инфраструктуры и провести благоустройство. 

12 мая ГАСИ Украины отказало заказчикам строительства в выдаче соответствующего разрешения. Причиной для такого решения стали грубейшие нарушения в проекте будущего строительства. 

Компания «ДМ Консалтинг» была зарегистрирована в 2007 году и сегодня прописана в Киеве. Ее учредителями указаны Елена Ефанова, Валерий Бартян, Андрей Букин, Виталий Головчук и «Мидлоу Кепитал ЛЛП».

Напомним, на сессии в марте 2019 года депутаты согласовали землеотвод на этом участке. 

 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Правоохоронці виявили колекцію скіфських мечів та інших унікальних музейних експонатів на мільйони доларів США у фігурантів розслідування у кримінальному провадженні за фактами фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України, а також виправдовування та заперечення збройної агресії … читати далi

Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков та віцепрем'єр-міністр Молдови Андрій Спину підписали меморандум щодо залізничного сполучення, який передбачає відновлення з осені руху поїздів для вантажних перевезень на ділянці залізниці Березино (Україна) – Басарабяська (Республіка Молдова). Як повідомили у Міністерстві інфраструктури Молдови, таким чином, Республіка Молдова зможе експортувати/імпортувати товари через порт Ізмаїл, розташований на … читати далi

Громадська організація «Регіональний аналітичний центр» спільно з Державною службою з надзвичайних ситуацій в Татарбунарах та Громадським центром правосуддя провели навчальний тренінг з тактичної медицини для спеціалістів Татарбунарської міської ради.  Важливо, що структура заняття складалася з мінімуму теорії та великої кількості практичних порад, які можуть врятувати життя.  Учасники дізнались, як правильно … читати далi

Частина будинку на вулиці Скиданівській в Одесі обвалилася вночі 24 червня у будівлі зруйновано дах та дві стіни. Про це повідомили в Одеській мерії. Там зазначили, що будівля знаходилася у приватній власності та була нежитловою. Натомість чоловік, якій ним володіє, облаштував споруду під житловий будинок. На балансі та обслуговуванні житлово-комунальної контори … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР