Военная прокуратура окончательно добилась возвращения Минобороны 100 гектаров земли в Одесской области

01 квітня 2019 р. 22:20

Военная прокуратура Белгород-Днестровского гарнизона Южного региона Украины вернула в пользование Министерства обороны Украины земельный участок Тарутинского общевойскового полигона общей площадью 100 гектаров стоимостью 45 миллионов гривень.

Об этом сообщили в пресс-службе прокуратуры. 

Так, в марте 2019 года путем подписания акта приема-передачи указанного земельного участка выполнено решение Хозяйственного суда Одесской области по иску военного прокурора Белгород-Днестровского гарнизона Южного региона Украины в Тарутинской райгосадминистрации Одесской области и ПКФ ООО «Бородино-В».

Решением суда признано недействительным договор аренды земли, которым в 2012 году земли Тарутинского общевойскового полигона, предназначенные для обеспечения потребностей военнослужащих в физической подготовке и повышении их боевой выучки, незаконно переданы в пользование коммерческой структуры.

Кроме того, суд обязал ответчика вернуть указанный земельный участок законному пользователю - Министерству обороны Украины.

Напомним, в 2018 году земельный участок Тарутинского общевойскового полигона общей площадью 400 гектаров стоимостью 10 миллионов 800 тысяч гривень вернули в пользование Министерства обороны Украины.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Земельная комісія Одеської міської ради дала попередній старт оформленню за громадою міста ділянки в провулку Каркашадзе площею 0,2600 га для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти. Як інформує Центр публічних розслідувань, йдеться про дитсадок, який багато років руйнується, але місто не  виділяє на нього фінансування. На комісії не пояснили, яка … читати далi

В умовах карантинних обмежень через пандемію коронавірусної інфекції депутати місцевих рад не можуть проводити зустрічі з мешканцями або щомісячні прийоми. Однак, як повідомляють експерти громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад», ці процеси можна перевести у режим онлайн завдяки соціальним мережам для комунікації з виборцями. Одеська обласна організація «Комітету виборців України» … читати далi

Народний депутат України Олексій Гончаренко, обраний на позачергових парламентських виборах у 2019 році по округу № 137, подав електронну декларацію про доходи за 2019 рік. Відповідний документ опублікований на офіційному сайті Національного агенства з питань запобігання корупції. Зазначимо, що Гончаренко балотувався у якості самовисуванця, проте після того, як пройшов до … читати далi

Товариство з обмеженою відповідальністю «Одеський торгівельний дім»  отримає 32 сотки землі за адресами: Новощіпний ряд, 2-А та 5/1, - для експлуатації будівлі ринкової інфраструктури, а також нежитлової будівлі приміщення центрального розпорядчого пункту електроенергії. Про це повідомляє Центр публічних розслідувань за результатами засідання постійної депутатської комісії з земельних питань Одеської міськради. … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР