В Одесской области за средства Евросоюза создадут туристический гастромаршрут

14 травня 2019 р. 09:48

Туристический гастромаршрут «Болград - Криничное - Измаил - Вилково», который будут тестировать в течение двух лет планируется создать в Одесской области в рамках проекта «Дороги вина и вкуса».

Как отмечают инициаторы проекта, это первый в Украине опыт эногастрономического туризма, работа над которым продолжается в настоящее время в Одесской области, передает «Украинский бизнес ресурс».

Меморандум о создании маршрута подписали представители проекта Еврокомиссии «Поддержка развития системы географических наименований в Украине» и Национальная туристическая организация.

Инициатива является частью проекта Европейского Союза «Поддержка системы географических указаний в Украине». 

Саверио Савио, руководитель проекта Еврокомиссии, планирует в случае успеха разворачивать проект и в других регионах страны, а в перспективе создать Национальную карту дорог вина и вкуса Украины.

Важной задачей «Дорог вина и вкуса» является интеграция Украины в общеевропейской системы географических указаний, принятие которой защитит украинских виноделов и сыроделов от возможных санкций. Реализация проекта также будет способствовать увеличению туристических потоков в сельских территорий, повышению спроса на местную продукцию и сохранению гастрономической наследия Украины.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

В Одесі на даний час лише п'ять платних парковок сплачують кошти до бюджету міста, тоді як від усіх інших гроші не надходять. Про це стало відомо на засіданні бюджетної комісії Одеської міської ради, - інформує Центр публічних розслідувань. Так, директор комунального підприємства "Одесатранспарксервіс" Євген Тябус пояснив, що департамент транспорту провів конкурс і вибрав підрядників за двома лотами … читати далi

Голова Одеської облдержадміністрації Максим Куций підписав розпорядження про утворення Ради розвитку громад і територій Одеської області. Документ оприлюднено на офіційному сайті ОДА. Відповідно до нього, метою нового органу є "сприяння налагодженню ефективної взаємодії місцевих органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування у питаннях вироблення пріоритетів та механізмів сталого розвитку територіальних … читати далi

Кабінет міністрів України оприлюднив інформацію про заробітні плати членів уряду. Про це свідчать дані на Урядовому порталі. Так, середня зарплата прем'єр-міністра Олексія Гончарука у 2019 році становила 60 тис. 479 грн.  Минулого року середня зарплата віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитра Кулеби становила 58 тис. 652 грн. … читати далi

Відділ освіти, молоді та спорту Лиманської райдержадміністрації виніс догану директорці Олександрівської школи Тетяні Пиндак за перевищення посадових повноважень. Як повідомляє група "Мій Лиманський район" у мережі Facebook, причиною цього стала ситуація у листопаді минулого року, коли Т. Пиндак ініціювала батьківські збори в школі, на які приїхали представники Красносільського сільської ради. За інформацією очевидців, вони агітували … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР