В Одесской области передали Минобороны участок стоимостью 710 тысяч гривень

12 червня 2019 р. 11:22

Овидиопольский районный суд Одесской области признал недействительными государственные акты о праве собственности на земельные участки общей площадью 0,34 га стоимостью в – 710 тысяч гривень, на побережье Черного моря.

Об этом сообщили в пресс-службе Министерства обороны.

Участки расположены в селе Молодежном и принадлежали, на основании теперь уже отмененных актов, четырем физическим лицам. 

В соответствии с решениями суда, на основании составленных актов приема - передачи земельных участков землю фактически передали в сферу управления Министерства обороны Украины 0,34 га незаконно изъятых земель.

Ранее Министерство обороны Украины приняло на баланс земельный участок общей площадью 100 гектаров Тарутинского общевойскового полигона, расположенного в Одесской области. 

Напомним, Военная прокуратура Южного региона Украины заявила об обеспечении реального исполнения решения Хозяйственного суда Одесской области по иску прокурора в интересах государства в лице Министерства обороны Украины к ООО «Инвестиционная компания «Юг-Инвест»» о возвращении государству недвижимого имущества военного городка, на фондах которого дислоцирован девятый спортивный клуб Управления спорта Министерства обороны Украины.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

В Одесі на даний час лише п'ять платних парковок сплачують кошти до бюджету міста, тоді як від усіх інших гроші не надходять. Про це стало відомо на засіданні бюджетної комісії Одеської міської ради, - інформує Центр публічних розслідувань. Так, директор комунального підприємства "Одесатранспарксервіс" Євген Тябус пояснив, що департамент транспорту провів конкурс і вибрав підрядників за двома лотами … читати далi

Голова Одеської облдержадміністрації Максим Куций підписав розпорядження про утворення Ради розвитку громад і територій Одеської області. Документ оприлюднено на офіційному сайті ОДА. Відповідно до нього, метою нового органу є "сприяння налагодженню ефективної взаємодії місцевих органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування у питаннях вироблення пріоритетів та механізмів сталого розвитку територіальних … читати далi

Кабінет міністрів України оприлюднив інформацію про заробітні плати членів уряду. Про це свідчать дані на Урядовому порталі. Так, середня зарплата прем'єр-міністра Олексія Гончарука у 2019 році становила 60 тис. 479 грн.  Минулого року середня зарплата віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитра Кулеби становила 58 тис. 652 грн. … читати далi

Відділ освіти, молоді та спорту Лиманської райдержадміністрації виніс догану директорці Олександрівської школи Тетяні Пиндак за перевищення посадових повноважень. Як повідомляє група "Мій Лиманський район" у мережі Facebook, причиною цього стала ситуація у листопаді минулого року, коли Т. Пиндак ініціювала батьківські збори в школі, на які приїхали представники Красносільського сільської ради. За інформацією очевидців, вони агітували … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР