В Одессе обсудят названия мостов на общественных слушаниях

23 вересня 2019 р. 09:19

Одеська міська рада

Общественные слушания по обсуждению вопросов о присвоении наименований объектам топонимики, а, точнее, мостам в Одессе состоятся 26 сентября.

Соответствующее распоряжение городской голова Геннадий Труханов подписал еще в июле, как пояснили тогда ИзбирКому речь идет фактически об официальном присвоении "народных" устоявшихся названий. 

Слушания проводятся с учетом рекомендаций историко-топонимической комиссии при исполнительном комитете Одесского городского совета с целью общественного обсуждения и учета общественного мнения. 

Уполномоченными органами, ответственными за проведение общественных слушаний, определены: Малиновская, Приморская и Суворовская районные администрации Одесского городского совета, а также департамент культуры и туризма, департамент внутренней политики Одесского городского совета. 

Названия планируется присвоить мостам: Горбатому, Строгановскому, Коцебу, Новикова, Тещиному, Куяльницкому, Глухому и Пересыпскому.  

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Управління капітального будівництва Ізмаїльської міської ради оголосило тендер, щоб вибрати підрядника якому заплатять за реконструкцію комунального дошкільного навчального закладу комбінованого типу ясла-садок №17 «Світлячок». Про це йдеться у системі електонних закупівель Prozorro. Аукціон з очікуваною вартістю закупівель в 33 мільйони 571,7 тисяч гривень відбудеться 5 березня. Компанія-переможець повинна буде закінчити … читати далi

Управління дорожнього господарства Одеської міської ради оголосило тендер щоб вибрати підрядника, якому заплатять за капітальний ремонт покриття перехрестя Овідіопольської дороги та вулиці Центральний аеропорт в Одесі. Про це йдеться у системі електронних закупівель Prozorro. Аукціон з очікуваною вартістю закупівлі в 14 мільйонів 870 тисяч гривень відбудеться 17 березня. Ремонт планується завершити … читати далi

Кабінет міністрів України стверджує, що мешканцям Одеської області перерахували вартість опалення за грудень, що призвело до зниження ціни загалом на 59%.  Про це повідомила пресслужба Кабміну.  Уряд підрахував, що за цим показником Одеська область на першому місці в Україні. На другому місці Тернопільська область - 51%, а на третьому - Рівненська … читати далi

Комунальна установа «Спеціальний монтажно-експлуатаційний підрозділ» проведе тендер для закупівлі фарби білого, жовтого, чорного кольору для дорожньої розмітки, двокомпонентного холодного пластику білого, червоного кольору також для дорожньої розмітки.  Про це йдеться у системі електронних закупівель Prozorro. Загалом мають купити 19 тисяч 800 кілограмів двокомпонентного холодного білого пластику для дорожньої розмітки, 9 … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР