В Одессе членам семей погибших воинов АТО выдадут документ для бесплатного проезда в транспорте

16 січня 2019 р. 22:22

Одесская мэрия выдаст вкладыши к удостоверениям члена семьи погибшего участника боевых действий, которые подтвердят право на льготный проезд в городском транспорте.

Как сообщили в пресс-службе муниципалитета, городскими властями были разработаны вкладыши к основному удостоверению члена семьи погибшего участника боевых действий в зоне проведения антитеррористической операции.

Вкладыши станут подтверждением права на бесплатный проезд в общественном транспорте города для данной категории горожан. 

С целью недопущения использования подделок на документе есть оттиск мокрой печати департамента транспорта, связи и организации дорожного движения Одесского городского совета. 

Вкладыш будет выдан всем 55-ти находящимся на учете в департаменте труда и соцполитики членам семей военнослужащих, которые погибли или пропали без вести во время прохождения службы. 

Руководство департамента транспорта, связи и организации дорожного движения Одесского горсовета на совещании с  представителями предприятий-перевозчиков города представили перевозчикам образец вкладыша, а те обязались проинструктировать водителей, обратив особое внимание на обслуживание льготных категорий населения.

Напомним, в октябре прошлого года земельная комиссия Одесского городского совета согласовала выделение земельных участков воинам АТО в районе Жеваховой горы. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Бажання отримати землю на Одещині виявили 13 тисяч 214 учасників антитерористичної операції та членів їх родин. Про це повідомили у пресслужбі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області. За даними Держгеокадастру, учасникам АТО надали 6 тисяч 528 дозволів на розробку проектів землеустрою для відведення земель загальною площею 9 тисяч 576,1 гектар, … читати далi

Служба безпеки України затримала керівника одного з комунальних позашкільних спортивних навчальних закладів Одеської міської ради на систематичному отриманні хабарів.  Про це повідомили у пресслужбі СБУ. Оперативники спецслужби встановили, що керівник дитячо-юнацької спортшколи отримував неправомірну вигоду через підлеглих-тренерів. Він примушував їх вимагати кошти від батьків дітей-відвідувачів спортшколи. У разі відмови зловмисник … читати далi

У січні–лютому 2021 р., порівняно з цим періодом минулого року, імпорт товарів серед найбільших країн-партнерів збільшився з Вірменії – у 53,9 раза, Сірійської Арабської Республіки – у 20,5 раза, США – у 4,6 раза, Казахстану – у 4,3 раза, Швейцарії – у 3,8 раза, Болгарії – у 3 рази, Словаччини та … читати далi

Provodnik online - це проєкт, завдяки якому люди з інвалідністю, батьки з маленькими дітьми, літні люди зможуть будувати собі доступні маршрути, відзначати на карті не інклюзивні локації і навіть звертатися до міської влади. Як повідомили Українській службі інформації творці проєкту Ганна Щурів і Павло Богаченко, для розробки використали досвід Ірландії, де … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР