Участок на побережье Одессы стоимостью более двух миллионов стал собственностью горсовета

Земельный участок площадью 0,04 гектара и стоимостью более двух миллионов гривень на улице Береговой в Одессе перешел в собственность Одесского городского совета.

Земельный участок площадью 0,04 гектара и стоимостью более двух миллионов гривень на улице Береговой в Одессе перешел в собственность Одесского городского совета. 

Об этом сообщили в пресс-службе прокуратуры Одесской области. 

Суд удовлетворил иск Одесской местной прокуратуры №1 в интересах государства к четырем физическим лицам, Регистрационной службе городского управления юстиции и Управлению Госагентства земельных ресурсов.

Прокуратура настаивала на истребовании земли из чужого незаконного владения, отмене государственного акта и свидетельства о праве собственности на участок.

«Поскольку объект перешел в собственность на основании постановления суда, в дальнейшем отмененного, ответчики приобрели его без правового основания, а земля выбыла из владения Одесского горсовета без его желания», - говорится в сообщении.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

До окончания полномочий депутатов Ренийского городского совета VII созыва остаются считанные недели. Можно уже подводить итоги работы. ИзбирКом регулярно, в течении всей каденции, освещал разные стороны работы депутатского корпуса Ренийского горсовета. И теперь подвел итоги мониторинга того, как ренийские депутаты урегулировали ситуации с возникновением конфликта интересов. Напомним, что понятие конфликта интересов … читати далi

У приміщенні Координаційного офісу безпеки в Татарбунарах 13 серпня презентують «зелену кімнату» для нетравматичної роботи з неповнолітніми. Як повідомляє пресслужба  Одеської обласної організації «Комітету виборців України», презентацію проведуть керівник Координаційного офісу безпеки Леонід Семененко та Татарбунарський міський голова Андрій Глущенко, за участю правоохоронців, представників суду та інших фахівців, а також активних батьків. … читати далi

Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура оголосили в розшук колишнього міністра екології та природокористування Миколу Злочевського. Про це повідомили у в розшукових обліках Міністерства внутрішніх справ України.  Дата оновлення сторінки про розшук посадовця - 10 серпня 2020 року. Місце зникнення - Одеса.   1 липня прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та детективи Національного … читати далi

Ухваливши рішення про передачу із власності підпорядкування Центру екстреної медичної допомоги автомобілів «швидкої допомоги» класу «В» та «С»,  районним радам, сільським радам і об'єднаним територіальним громадам депутати Одеської міської ради перевищили свої повноваження.  Про це під час брифінгу повідомив голова Одеської обласної адміністрації Максим Куций.  За його словами, депутати не мали таких повноважень, … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР