У Роздільній ухвалили проект перспективного плану розвитку району на 2019-2021 роки

05 лютого 2019 р. 11:21

Після обговорення з громадою перспективного плану розвитку на 2019-2021 роки, 30 січня, пройшло підсумкове засідання Ради регіонального розвитку в Роздільнянському районі.

У заході участь взяли керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, районних відділів виконавчої влади, очільники органів місцевого самоврядування, керівники постійних комісій Роздільнянської районної ради, представники громадськості та журналісти.

Обговорення проекту, який був презентований 12 грудня 2018 року, проходило в громадах і трудових колективах підприємств, установ та організацій протягом грудня минулого року і січня нинішнього. Проект створений з урахуванням потреб району та пропозицій, які щороку надаються до обласної державної адміністрації для фінансування, також враховані пріоритетні напрямки реалізації державної політики.

Перспективний план розвитку складається з проектів у різних сферах життя району. Цілком передбачувано основний акцент зроблено на покращенні транспортної інфраструктури району. Першочерговими об’єктами названі автомобільна дорога Р-33 (8 км від с. Павлівка до с. Розалівка) та дорога Т-16-18 (8 км від с. Милолюбівка до Роздільної). Окремо зазначено капітальний ремонт автомобільного мосту через річку Кучурган на автомобільній дорозі С161927 /Р-33/, що пов’язує села Степанівка та Новокрасне.

В рамках реалізації реформи сільської медицини для організації доступної і якісної медицини у сільській місцевості передбачено будівництво амбулаторій Роздільнянського центру загальної практики сімейної медицини в селах Кам’янка, Яковлівка та Болгарка. 

Для надання якісних послуг з надання невідкладної допомоги передбачено придбання комп’ютерного томографу для КНП СВТГРР «Роздільнянська центральна районна лікарня».

В сфері житлово-комунальної господарства з урахуванням наданих пропозицій для забезпечення теплом мешканців багатоквартирних будинків селища Лиманське було вирішено включити до плану організацію індивідуального газового опалення квартир шляхом підвищення потужності газових мереж.

У перспективі інвестиційного розвитку планом передбачено виготовлення та реалізація проекту будівництва сонячних електростанцій на земельних ділянках загальною площею 29 га та 107,44 га.

Бажаючі детально ознайомитись з перспективним планом розвитку району можуть це зробити на офіційному веб-сайті Роздільнянської РДА у розділі «Ради регіонального розвитку в Роздільнянському районі».

Нагадаємо, парикінці 2018 року відбулося пленарне засідання останньої в цьому році, ХХХІV сесії Роздільнянської міської ради, головним питанням порядку денного було прийняття міського бюджету на 2019 рік.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Малиновский районный суд Одессы признал виновным продавца, торговавшего на рынке «Черемушки» без медицинской маски, в нарушении постановления Кабинета министров о предотвращении распространения коронавирусной инфекции.  Как следует из постановления суда, протокол на мужчину составили 22 июня.  На заседание суда он не явился, хотя о времени и месте судебного заседания был извещен надлежащим образом. Кроме … читати далi

В Одессе ведутся ремонтно-реставрационные работы фасадов и кровель зданий-памятников культурного наследия в историческом центре города.  В соответствии с проектной документацией, на фасадах не предусмотрено наличие каких-либо посторонних устройств.  Поэтому владельцев фасадных квартир и нежилых помещений призывают добровольно демонтировать установленные кондиционеры и перенести их на дворовые фасады, чердаки или балконы, сообщает пресс-служба … читати далi

За підсумками січня-липня цього року портові оператори у морських портах України обробили 92 млн тонн вантажів. Це на 7,1% більше, ніж за аналогічний період 2019-го. Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій. “Незважаючи на коронакризу, українські морські порти продовжують демонструвати стабільний розвиток. За 7 місяців ми бачимо зростання на … читати далi

Казенное предприятие «Морская поисково-спасательная служба» объявила тендер для выбора подрядчика, которому заплатят за  строительство базовой станции «Николаевка» в одноименном селе Белгород-Днестровского района. Соответствующая информация опубликована в системе электронных закупок Prozorro. Речь идет о строительстве станции глобальной морской системы связи при бедствиях и для обеспечения безопасности мореплавания. Аукцион с ожидаемой стоимостью закупки … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР