У Лиманському районі на програму «Захист і турбота» витратили більше семи мільйонів гривень

19 березня 2019 р. 08:53

Депутати Лиманської райради Одеської області на черговій сесії, яка відбулась 15 березня, заслухали інформацію начальника управління соціального захисту населення Валентини Пінонік про хід виконання районної програми «Захист і турбота», передбаченої на 2018-2020 роки.

Як повідомила чиновниця, У 2018 році на виконання програми було витрачено майже 7 мільйонів 250 тисяч гривень. Надавалась матеріальна допомога незахищеним верствам населення на лікування у розмірі 2 мільйонів 914 тисяч гривень, на вирішення соціально-побутових проблем – 181 тисяча гивень, на поховання – 392 тисячі гривень.

Громадянам, яким виповнилось 90 і 100 років, виплатили  одноразову допомогу на загальну суму понад 312 тис. грн. Також отримали допомогу сім'ї, які виховують п'ятеро і більше дітей на загальну суму 311 тис. грн. Не залишили поза увагою учасників бойових дій в Афганістані, яким допомогли на 102 тис. грн, учасникам бойових дій Другої світової війни надано 326 тис. грн, учасникам АТО та сім'ям учасників АТО – 332 тис. грн, учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС – 60 тис. грн. Крім того, до вшанування Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні виділили 413 тис. грн, а до Міжнародного дня матері – 147 тис. грн.

У 2018 році надавали одноразову допомогу у розмірі 2 тис. грн при народженні дитини. З 1 вересня жінкам, які народили дитину, видавали «пакунок малюка». Такі пакунки отримали 122 сім'ї. Всього на придбання «пакунків малюка» у Лиманському районі витратили 244 тис. грн.

У 2019 році попередньо передбачено надати «пакунки малюка» 365 сім'ям, а виплату по 2 тис. грн одноразової допомоги при народженні дитини  буде продовжено.

Крім того, минулого року виділили 30 тис. грн на придбання ліжок та інших предметів соціального побуту прийомним сім'ям. Ще 60 тис. грн спрямували на придбання 125 одиноким громадянам, які перебувають на обліку територіального центру, засобів приймання сигналів цифрового телерадіомовлення.

Нагадаємо, що лиманські депутати планують виділити майже півтора мільйони гривень на житло дітям-сиротам.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Главный редактор издания «Рупор Одессы» Валентина Гилко скончалась 28 января.  Об этом сообщила экс-пресс-секретарь Анатолия Урбанского в бытность того главой Одесского облсовета Ольга Левчук.  «Просто не верю. Ушла сильная женщина... Она могла поддержать просто одним словом. Благодарю, Валентина Ивановна Гилко за то, что была в моей жизни», - написала она в … читати далi

Мобильное приложение для туристов Odesa Region Guide и аудиогиды по трем регионам области  разработали в Одесской области. Приложение обнародовали в ходе заседания туристического совета при Одесской облгосадминистрации. По словам заместителя главы ОГА Дениса Ванаша, в приложении отмечены все туристические зоны и предназначено оно для того, чтобы разделить поток туристов. В ОГА считают, … читати далi

Одеська обласна державна адміністрація розробить детальний план забезпечення Теплодара альтернативними джерелами тепла та звернеться до профільних міністерств та Державного фонду регіонального розвитку. Про це повідомив голова ОДА Максим Куций, перевіривши  роботу Теплодарськоі ТЕЦ, яку у 80-х роках будували під потреби майбутньої атомної станції. Втрати енергії старої котельні - завеликі, а жителі міста платять чи не … читати далi

Пятый апелляционный административный суд, рассмотрев 28 января по существу иск Управления культуры Одесской областной госадминистрации к СП «Солинг» по поводу признания статуса объекта памятника садово-паркового искусства территории «Летнего театра» в одесском Городском саду, назначил дебаты на 4 февраля. Представитель «Солинга» Денис Загороднюк не смог объяснить судьям, как статус памятника нарушает … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР