У Лиманському районі на програму «Захист і турбота» витратили більше семи мільйонів гривень

19 березня 2019 р. 08:53

Депутати Лиманської райради Одеської області на черговій сесії, яка відбулась 15 березня, заслухали інформацію начальника управління соціального захисту населення Валентини Пінонік про хід виконання районної програми «Захист і турбота», передбаченої на 2018-2020 роки.

Як повідомила чиновниця, У 2018 році на виконання програми було витрачено майже 7 мільйонів 250 тисяч гривень. Надавалась матеріальна допомога незахищеним верствам населення на лікування у розмірі 2 мільйонів 914 тисяч гривень, на вирішення соціально-побутових проблем – 181 тисяча гивень, на поховання – 392 тисячі гривень.

Громадянам, яким виповнилось 90 і 100 років, виплатили  одноразову допомогу на загальну суму понад 312 тис. грн. Також отримали допомогу сім'ї, які виховують п'ятеро і більше дітей на загальну суму 311 тис. грн. Не залишили поза увагою учасників бойових дій в Афганістані, яким допомогли на 102 тис. грн, учасникам бойових дій Другої світової війни надано 326 тис. грн, учасникам АТО та сім'ям учасників АТО – 332 тис. грн, учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС – 60 тис. грн. Крім того, до вшанування Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні виділили 413 тис. грн, а до Міжнародного дня матері – 147 тис. грн.

У 2018 році надавали одноразову допомогу у розмірі 2 тис. грн при народженні дитини. З 1 вересня жінкам, які народили дитину, видавали «пакунок малюка». Такі пакунки отримали 122 сім'ї. Всього на придбання «пакунків малюка» у Лиманському районі витратили 244 тис. грн.

У 2019 році попередньо передбачено надати «пакунки малюка» 365 сім'ям, а виплату по 2 тис. грн одноразової допомоги при народженні дитини  буде продовжено.

Крім того, минулого року виділили 30 тис. грн на придбання ліжок та інших предметів соціального побуту прийомним сім'ям. Ще 60 тис. грн спрямували на придбання 125 одиноким громадянам, які перебувають на обліку територіального центру, засобів приймання сигналів цифрового телерадіомовлення.

Нагадаємо, що лиманські депутати планують виділити майже півтора мільйони гривень на житло дітям-сиротам.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Комісія затвердила форми виборчих бюлетенів з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів. Про це повідомили у пресслужбі ЦВК.  Також затверджено колір зазначених виборчих бюлетенів, а саме: блакитного кольору – з виборів депутатів Верховної Ради АР Крим, … читати далi

Фонди, які належать Міністерству оборони України, незаконно зареєстрували та виставили на продаж як арештоване майно. Як повідомили у пресслужбі Міністерства, вдалося припинити торги нерухомим майном однієї з військових частин у місті Одеса загальною площею 13 тисяч 350,7 квадратних метрів та оскаржено дії державного реєстратора, який зареєстрував зазначене майно на фізичну … читати далi

Громадська організація «Антикорупційний штаб» презентувала в Одесі діджитал-інструмент – Карту коронавірусних закупівель для перевірки витрат бюджетних коштів на боротьбу з коронавірусною інфекцією. Під час презентації експерти Антикорупційного штабу повідомили, що з початку активізації коронавірусу в Україні на закупівлі медичного та захисного знаряддя у Одеській області було укладено 3200 договорів на суму понад 504 … читати далi

Підготовче судове засідання у справі про обвинувачення Одеського міського голови у поданні суб’єктом декларування недостовірних відомостей до декларації відбулось 24 вересня у Вищому антикорупційному суді. Як повідомили у пресслужбі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, йдеться про декларацію за 2017 рік.  Розгляд справи має відбутися 29 вересня.  Між тим у Вищому антикорупційному суді триває судовий розгляд … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР