Подрядчик приступил к ремонту моста через Хаджибеевский лиман

15 травня 2019 р. 11:33

ООО «Маст-буд» начало капитальный ремонт моста через Хаджибейский лиман, который является составной частью проекта Go Highway - транснационального транспортного коридора. 

Об этом сообщили в пресс-центре Службы автомобильных дорог в Одесской области. 

По данным САД, сейчас ведутся работы по обустройству строительной площадки и подготовка обсадных стальных труб для фундамента из буронабивных свай.

В рамках транспортного коридора планируется соединить украинские черноморские порты в Николаев и Одесса с польским в Гданск на Балтийском море.

Мост через Хаджибейский лиман находится на 445 километре автодороги государственного значения М-05 Киев-Одесса. Протяженность моста составляет 530  метров.

Общая сметная стоимость капитального ремонта моста через Хаджибейский лиман составляет 384 млн 304 тыс. В этом году предусмотрено финансирование в объеме 230 млн из государственного Дорожного фонда.

Напомним, в феврале Служба автомобильных дорог в Одесской области заключил с компанией  ООО «Маст-буд» договор о капитальном ремонте автомобильной дороги государственного значения Киев-Одесса-мост через Хаджибейский лиман. 

Служба автомобильных дорог в Одесской области 25 января провела тендер для определения подрядчика, которому заплатят за капитальный ремонт автомобильной дороги государственного значения Киев-Одесса - мост через Хаджибейский лиман. 

Ранее начальник службы автомобильных дорог в Одесской области Олег Варивода сообщил, что из-за жалоб одного из участников тендеров в Антимонопольный комитет САД никак не может начать работы. Глава Одесской областной администрации Максим Степанов назвал эту ситуацию «катастрофой»

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Журналісти видання ІзбірКом увесь день 25 жовтня, від початку процесу голосування до його закінчення, та навіть після закриття виборчих дільниць, даватимуть своїм читачам найоперативнішу та перевірену інформацію про перебіг подій.  Весь день видання буде моніторити ситуацію, оперативно публікувати новини та інформацію від ОПОРИ, а ще на читачів чекатиме онлайн-хроніка, яка оновлюватиметься весь час.  Якщо бачите щось цікаве … читати далi

Прикордонники будуть допомагати поліції в забезпеченні порядку на території п’ятисот населених пунктів прикордонної зони Одеської області.  Про це повідомив керівник Головного управління Національної поліції регіону Олег Бех. За його словами, усього планують залучити 26 груп прикордонників. Також за порядком слідкуватимуть кілька тисяч поліцейських, військовослужбовців НГУ, рятувальників, а також курсантів одеського спеціалізованого вишу. … читати далi

Комунальне підприємство "Міськзелентрест" Одеської міської ради планує придбати 86 тисяч саджанців троянд.  Про це йдеться в системі електронних закупівель Prozorro. Передбачається, що це будуть троянди чайно-гібридні різних сортів з пропорційною кількістю кольору квітів: жовтий 25%, червоний 25%, білий 25%, оранжевий 25%.  Обов'язкова умова - підщепа для троянд повинна бути Rosa canina inermis (пальмеріана-гібридна … читати далi

Ступінь маніпулятивного впливу матеріалів із ознаками «джинси» зростає перед виборами. Про це свідчать результати моніторингу засобів масової інформації та соціальних мереж (Facebook-пабліки, Телеграм-канали) Одеси та Одеської області, який проводили експерти спільно з виданням ІзбірКом та Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України». Періодом спостережень були три тижні: кінець вересня – початок … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР