Одесский исполком распределил два миллиона между тремя сиротами

17 грудня 2019 р. 10:50

Одеська міська рада

Исполнительный комитет Одесского городского совета одобрил перевод двух миллионов гривень на специальные счета детей-сирот. 

Такое решение исполком принял в ходе внеочередного заседания 16 декабря. 

Получателей средств трое. Двое сирот получат по 615 тысяч 846 гривень, что по курсу Национального банка 17 декабря составляло 26,1 тысяч долларов США, а один — 814 тысяч 506 гривень то есть 34,6 тысяч долларов США.  

Квартиры получатели субвенции выберут себе сами, но под наблюдением социальных работников. В случае, если стоимость жилья составит меньше выделенной суммы, то остаток средств вернут в городской бюджет.

В объявлениях на сайте продаж OLX указано, что за эти деньги можно купить однокомнатную или даже двухкомнатную квартиру в Одессе в зависимости от района и состояния жилья. 

Напомним, депутаты Лиманского райсовета Одесской области на сессии 29 ноября выделили 1 миллион 300 тысяч гривень на обеспечение жильем детей-сирот и детей, лишенных родительской опеки. Из районного бюджета планируется выделить 900 тысяч гривень: по 200 тысяч гривень на приобретение жилья четырем поселковым советам на четырех детей и по 100 тысяч гривень должны выделить сельские и поселковые советы на эти же цели.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Департамент транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради повідомив про тимчасове закриття руху автотранспорту по вул. Водопровідній (на ділянці від Італійського бульвару до виїзду з автостанції «Старосінна»).  Як зазначили в пресслужбі мерії, перекриття відбудеться в рамках другого етапу реконструкції вулиці Новощіпний ряд. З 30 січня 2021 року і до завершення ремонтних робіт … читати далi

Верховна Рада України підтримала в другому читанні президентський проєкт Закону «Про народовладдя через всеукраїнський референдум» (№3612).  Як зазначає пресслужба парламенту, за його ухвалення проголосували 255 нардепів. До другого читання в документ надійшло 1 тис. 386 правок.  Законом передбачені електронні процедури при організації та проведенні всеукраїнського референдуму, в тому числі електронні голосування. … читати далi

Одеський міжнародний кінофестиваль цьогоріч відбудеться в Одесі 14-21 серпня. Як зазначили в пресслужбі фестивалю, на початку року Одеський міжнародний кінофестиваль змінив керівний склад. Виконавчою директоркою Одеського міжнародного кінофестивалю стала Анна Мачух. Впродовж 2011-2016 років Анна працювала директоркою департаменту з маркетингу ОМКФ, з 2017-го обіймала посаду директорки Кіноринку ОМКФ, а з 2018 рік по … читати далi

Доступ медіа до головного корпусу Одеської обласної ради на пр. Шевченка, 4 обмежили входом лише в супроводі пресслужби. Як виявилося, документ з такими вимогами підписали ще 15 грудня минулого року голова Одеської обласної ради Григорій Діденко та голова Одеської обласної адміністрації Сергій Гриневецький. Зокрема, сьогодні журналіст ІзбірКому зміг відвідати засідання колегії Одеської обласної адміністрації … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР