Одесские фонтаны консервируют по-новому

05 листопада 2019 р. 11:27

Специалисты участка по текущему обслуживанию фонтанов коммунального предприятия «Сервисный центр» закончили поэтапную консервацию фонтанов на территории Одессы.

Как сообщили в пресс-службе Одесского муниципалитета, в частности осушили чаши фонтанов и сняли форсунки и электродвигатели.

В прошлом году во время подготовки фонтанов к зиме специалисты КП «Сервисный центр», учитывая европейский опыт, в рамках эксперимента один из фонтанов Одессы законсервировали по новой методике - полностью запечатали его листами металла.

В этом году, опираясь на положительный прошлогодний опыт, специалисты КП «Сервисный центр» применили новую технологию консервации уже на двух фонтанах: «Ваза малая» (парк Шевченко) и в Городском саду.

Чаши фонтанов застилают оцинкованным железом, которое крепится на специальные балки (подпорные столбы) и обрешетку. Кроме того, на верхнюю часть фонтана «Ваза малая» в парке имени Т. Г. Шевченко еще надет защитный чехол, сделанный специально под заказ по размерам этой конструкции.

Такая технология должна позволить защитить чаши фонтанов от внешнего воздействия, в частности осадков и действий вандалов.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Одеський апеляційний суд остаточно поновив на посаді начальника прикордонного інспекційного пункту ветеринарної медицини, який у 2018 році мав частвово відповідати за отару овець, які застрягли у Чорноморському морському порту. Про це йдеться у постанові, опублікованій у Єдиному державному реєстрі судових справ. Чиновника звільнили з посади начальника ПІПВМ № 9 відповідно … читати далi

Сьогодні, 22 лютого, Київський районний суд відсторонив від посади виконуючого обов'язки голови селищної ради Затоки В'ячеслава Бокія, якого підозрюють у розтраті майна, а також у службовій фальсифікації. Про це повідомляє "Думська". Кримінальне провадження, фігурантом якого є Бокій, відкрито за фактом розтрати бюджетних коштів під час реконструкції очисних споруд мікрорайону «Райдужний». Договір … читати далi

На місці будівництва дороги у парку Преображенський знайшли людські останки, проте в мерії стверджують, що ніяких робіт технікою там не виконували останнім часом, а кістки могли принести громадські діячі, щоб створити провокацію. Про знайдені у Преображенському парку кістки на своїй сторінці у Facebook написав громадський діяч Олексій Костржицький. Також він … читати далi

Активісти зносять огорожу навколо скандальної забудови ЖК La Mer на схилах 13-й станції Великого Фонтану. Про це повідомляє 7 канал. За інформацією юристів, дозвіл на встановлення паркану просрочений вже два місяці. Документ припинив дію ще у грудні 2019 року, а нових  дозволів на встановлення огорожі не видавали. Представник забудовника посилається на … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР