Одесские фонтаны консервируют по-новому

05 листопада 2019 р. 11:27

Специалисты участка по текущему обслуживанию фонтанов коммунального предприятия «Сервисный центр» закончили поэтапную консервацию фонтанов на территории Одессы.

Как сообщили в пресс-службе Одесского муниципалитета, в частности осушили чаши фонтанов и сняли форсунки и электродвигатели.

В прошлом году во время подготовки фонтанов к зиме специалисты КП «Сервисный центр», учитывая европейский опыт, в рамках эксперимента один из фонтанов Одессы законсервировали по новой методике - полностью запечатали его листами металла.

В этом году, опираясь на положительный прошлогодний опыт, специалисты КП «Сервисный центр» применили новую технологию консервации уже на двух фонтанах: «Ваза малая» (парк Шевченко) и в Городском саду.

Чаши фонтанов застилают оцинкованным железом, которое крепится на специальные балки (подпорные столбы) и обрешетку. Кроме того, на верхнюю часть фонтана «Ваза малая» в парке имени Т. Г. Шевченко еще надет защитный чехол, сделанный специально под заказ по размерам этой конструкции.

Такая технология должна позволить защитить чаши фонтанов от внешнего воздействия, в частности осадков и действий вандалов.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Окружний адміністративний суд Києва заборонив Офісу генерального прокурора розшукувати та екстрадувати підозрювану у справі про завдання понад 93 мільйонами гривень шкоди «Одеському припортовому заводу», яку розслідують Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура. Про це повідомили у пресслужбі НАБУ. Йдеться про адміністративний позов підозрюваної у справі про Одеський припортовий завод, … читати далi

Кабінет міністрів подовжив режим надзвичайної ситуації до 31 грудня через проблеми в світі та в Україні з COVID-19. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.  «У світі та в Україні рівень захворюваності на COVID-19 зростає. Тому ми продовжуємо посилену роботу всіх служб, залучених до запобігання поширенню захворювання. … читати далi

Одеська міська територіальна виборча комісія станом на 18:00 вже опрацювала документацію з 215 дільничних виборчих комісій, але 10% відправили на уточнення. Про це повідомили у ТВК.  Здебільшого це протоколи ДВК з підрахунку голосів за кандидатів до районної ради. Перерв у роботі комісії не було, кворум дотриманий. Жодного протоколу з районних територіальних … читати далi

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) виявило ознаки декларування недостовірної інформації у двох суддів Конституційного суду України - Ірини Завгородньої та Сергія Головатого. Про це повідомили у пресслужбі НАЗК. В агентстві наполягають, що це порушення статті 366–1 Кримінального кодексу України. Судді 28 жовтня голосували за визнання цієї статті неконституційною. «Це свідчить … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР