Одесская мэрия готовится запустить городской медицинский портал

26 жовтня 2019 р. 15:33

Одеська міська рада

Единый медицинский портал Одессы находится в завершающей стадии тестирования и наполнения информацией о работе учреждений, графиках приема врачей, городских и государственных программах в сфере здравоохранения. 

Единый медицинский портал Одессы находится в завершающей стадии тестирования и наполнения информацией о работе учреждений, графиках приема врачей, городских и государственных программах в сфере здравоохранения. 

Об этом сообщили в пресс-службе муниципалитета. 

В каждом медучреждении определены сотрудники, ответственные за оперативное наполнение соответствующих страниц ресурса актуальной информацией о работе учреждения. Для них провели тренинг по техническим вопросам работы с сайтом.

Запуск базового функционала портала планируется до конца нынешнего года.

Единый медицинский портал позволит одесситам круглосуточно получать информацию о работе всех городских медицинских учреждений и предоставляемых ими услугах, а также предоставит возможность электронных обращений граждан по медицинским вопросам и единого модуля для онлайн-записи на прием к врачам всех медучреждений.

Напомним, в одесской городской инфекционной больнице открылось новое приемное отделение, а капитальный ремонт старого и непригодного для функционирования корпуса был начат более полугода назад.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Правова радниця Громадського центру правосуддя Юлія Лісова 19 січня подала скаргу до Європейського суду з прав людини проти України щодо порушення права на справедливий суд при розгляді судами (не)правомірності дій Уряду щодо обмеження прав людини під час карантину у зв'язку з COVID-19. Як зазначає пресслужба Одеської обласної організації "Комітету виборців … читати далi

Кількість випадків COVID-19, зареєстрованих в Одеській області з початку пандемії наближується до 80 тисяч - наразі сягнула 79 тисяч 456. Як зазначається в системі моніторингу поширення епідемії коронавірусу Ради національної безпеки та оборони України, Одеська область за цим показником вже досить давно посідає друге місце.  Загалом антиТОП-5 виглядає наступним чином: Київ - … читати далi

Прокурори Білгород-Дністровської місцевої прокуратури та слідчі Болградського відділу поліції затримали одразу після одержання хабаря голову однієї із селищних рад на Одещині. Про це повідомили у пресслужбі Одеської обласної прокуратури. Як стверджують місцеві ЗМІ, йдеться про голову Теплицької об'єднаної територіальної громади Болградського району Івана Леонтьєва. З’ясовано, що голова селищної ради вимагав та одержав … читати далi

Голова Одеської обласної адміністрації Сергій Гриневецький загалом отримав за грудень 2020 року 48 тисяч 821 гривню, а його попередник Максим Куций за листопад отримав на 179 гривень менше.  Втім, це не найбільший заробіток серед голів обласних державних адміністрацій, стверджує видання "Слово і Діло". Найвища зарплата в кінці минулого року була … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР