Одесситы перекрыли оживленный проспект из-за вырубки деревьев под строительство

Жители проспекта Глушко в Одессе устроили акцию протеста в районе дома №15, выступая против возведения многоэтажного жилкомплекса на месте бывшего детского сада.

В акции участвуют около полусотни человек, - сообщает издание «Думская».

Сегодня, 11 сентября, утром на стройплощадке Академика Глушко, 17/3 спилили больше двадцати деревьев. Работы ведет ЧП «Мода», которое в свое время выкупило здание садика, а в 2017 году получило в аренду на 49 лет земельный участок под ним.

В прошлом году ГАСК дал разрешение на строительство здесь 16-24-этажного четырехсекционного жилого дома с торгово-офисными помещениями. Этой весной детсад окончательно снесли.

Владелец ЧП «Мода» — Александр Ойберман. Это давний бизнес-партнер известного одесского предпринимателя Вадима Альперина, фигурирующего в ряде уголовных производств, связанных с контрабандой и попыткой подкупа сотрудника НАБУ.

Проектировщиком нового ЖК выбрали фирму «ВеСТТ» Василия Митриева, которая уже строит несколько объектов Альперина, в частности ЖК «Седьмое небо» в Овидиопольском районе области.

Соседи стройки давно уже протестуют против нее, требуя восстановления детского сада.

Напомним, Агентство по розыску и менеджмента активов продало участок земли в Одессе площадью 27 гектаров за 350 тысяч долларов компании ООО «Пелучо».

ФОТО: Думская

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Голова Одеської облдержадміністрації Максим Куций підписав розпорядження про утворення Ради розвитку громад і територій Одеської області. Документ оприлюднено на офіційному сайті ОДА. Відповідно до нього, метою нового органу є "сприяння налагодженню ефективної взаємодії місцевих органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування у питаннях вироблення пріоритетів та механізмів сталого розвитку територіальних … читати далi

Кабінет міністрів України оприлюднив інформацію про заробітні плати членів уряду. Про це свідчать дані на Урядовому порталі. Так, середня зарплата прем'єр-міністра Олексія Гончарука у 2019 році становила 60 тис. 479 грн.  Минулого року середня зарплата віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитра Кулеби становила 58 тис. 652 грн. … читати далi

Відділ освіти, молоді та спорту Лиманської райдержадміністрації виніс догану директорці Олександрівської школи Тетяні Пиндак за перевищення посадових повноважень. Як повідомляє група "Мій Лиманський район" у мережі Facebook, причиною цього стала ситуація у листопаді минулого року, коли Т. Пиндак ініціювала батьківські збори в школі, на які приїхали представники Красносільського сільської ради. За інформацією очевидців, вони агітували … читати далi

В Одесі депутати збираються на сесії виділити 3,2 мільйона гривень на ремонт пожежних водойм, а від Державної служби надзвичайних ситуацій будуть вимагати кошторис, на що витрачали і будуть витрачати міську допомогу. Про це стало відомо на засіданні бюджетної комісії Одеської міськради, - повідомляє Центр публічних розслідувань. Так, під час засідання з'ясувалося, що раніше … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР