Одесситам дали месяц на предложения по реконструкции Французского бульвара

23 грудня 2019 р. 20:15

Одеська міська рада

Координационный совет по вопросам охраны культурного наследия Одесского городского совета намерен в течение месяца принимать от горожан предложения по концептуальным решениям реконструкции и благоустройства Французского бульвара. 

Об этом сообщили в пресс-службе мэрии. 

По данным муниципалитета, такую резолюцию приняли участники заседания координационного совета, состоявшегося 21 декабря. 

Как разъяснил начальник управления по вопросам охраны объектов культурного наследия Одесского горсовета Павел Остапенко, проектные предложения по реконструкции и благоустройству Французского бульвара, которые рассматривались, начиная с 2014 года, не получили поддержки ни Одесского городского совета, ни громады города, поэтому и не были реализованы.   

Свои предложения одесситам предлагают направлять в письменном виде на электронную почту управления. Собранные таким образом предложения будут обсуждаться и рассматриваться на следующем заседании Координационного совета.

Глава Приморской районной администрации Марат Королев в ноябре заявил, что вопрос возвращения на Французский бульвар исторической брусчатки после реконструкции окажется одним из самых сложных, как и сохранение ряда деревьев, отделяющих проезжую часть от трамвайных путей и тротуара. 

При этом одесскому муниципалитету рекомендовали заказать несколько эскизов проекта Французского бульвара с трамвайными рельсами на одном уровне с автомобильной дорогой.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Керівники департаментів транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради та комунальної власності Одеської міської ради перестануть працювати з 22 січня.  Про це повідомили у пресслужбі Одеської міської ради.  В розпорядженнях міського голови повідомляється, що і Олександр Ілько (департамент транспорту) і Олексій Спектор (департамент комунальної власності) залишили посади "за угодою сторін".  … читати далi

Одеський міській голова Геннадій Труханов нагадав підлеглим про набрання чинності вимог закону "Про забезпечення функціонування української мови як державної", тож із 16 січня усі посадовці мають розмовляти на роботі українською.  Під час дистанційного засідання оперативного штабу з питань ліквідації наслідків надзвичайної ситуації міський голова розпорядився, щоб керівники підрозділів муніципалітету звернули на це … читати далi

Школи Одеси розпочнуть роботу в звичайному режимі вже з понеділка 25 січня, якщо Кабінет міністрів чогось не змінить.  Про це повідомила під час дистанційного засідання оперативного штабу з питань ліквідації наслідків надзвичайної ситуації директор департаменту освіти та науки Олена Буйневич. За її словами, наразі усі школи, окрім школи №75 та НВК №310, … читати далi

Мешканців готелю на вулиці Посмітного в Одесі, що згорів 17 січня, поселили в готелі "Адмірал" - загалом це вісім осіб. Про це повідомив під час засідання оперативного штабу з питань ліквідації наслідків надзвичайної ситуації голова Приморської районної адміністрації Марат Корольов.  За його словами, люди мешкали в готелі тривалий час, тож … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР