Нардепы-одесситы согласились с отсрочкой штрафов за «евробляхи»

Верховная Рада Украины на заседании 12 сентября в первом чтении поддержала проект закона «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины об отсрочке применения штрафных санкций за нарушение порядка ввоза транспортных средств на таможенную территорию Украины», известном как закон об отсрочке штрафов за «евробляхи».

За соответственный проект закона проголосовали 276 депутатов, в том числе и представители Одесской области Артем Дмитрук, Сергей Колебошин, Олег Колев, Александр Горенюк, Степан Чернявский, Александр Ткаченко, Алексей Леонов («Слуга народа»),  Антон Киссе («За будущее»). 

Что касается остальных нардепов-одесситов, то Игорь Васильковский («Слуга народа») и Алексей Гончаренко («Европейская солидарность») не голосовали.

Анатолий Урбанский («За будущее») - отсутствовал.

Что касается депутатов избранных по спискам партий, то Николай Скорик («Оппозиционная платформа-За жизнь») не голосовал, а  Юлия Диденко, Андрей Костин, Иван Шинкаренко («Слуга народа») голосовали «за».   

Согласно проекту закона президента Владимира Зеленского, применение штрафов для «евробляхеров» после принятия документа в целом отстрочат еще на три месяца. Как следствие, с владельцев «евроблях» не будут взимать штрафы до 20 ноября 2019 года.

Напомним, в 2018 году Верховная Рада Украины поддержала в первом чтении законопроекты о снижении акцизного налога с автомобилей (№8487) и об усилении контроля над перемещением и использованием автомобилей, зарегистрированных в других государствах (№8488), разработанные комитетом Верховной Рады по вопросам налоговой политики для урегулирования ситуации с засильем автомобилей с еврономерами и большинство нардепов-одесситов поддержали законопроект.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Голова Одеської облдержадміністрації Максим Куций підписав розпорядження про утворення Ради розвитку громад і територій Одеської області. Документ оприлюднено на офіційному сайті ОДА. Відповідно до нього, метою нового органу є "сприяння налагодженню ефективної взаємодії місцевих органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування у питаннях вироблення пріоритетів та механізмів сталого розвитку територіальних … читати далi

Кабінет міністрів України оприлюднив інформацію про заробітні плати членів уряду. Про це свідчать дані на Урядовому порталі. Так, середня зарплата прем'єр-міністра Олексія Гончарука у 2019 році становила 60 тис. 479 грн.  Минулого року середня зарплата віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитра Кулеби становила 58 тис. 652 грн. … читати далi

Відділ освіти, молоді та спорту Лиманської райдержадміністрації виніс догану директорці Олександрівської школи Тетяні Пиндак за перевищення посадових повноважень. Як повідомляє група "Мій Лиманський район" у мережі Facebook, причиною цього стала ситуація у листопаді минулого року, коли Т. Пиндак ініціювала батьківські збори в школі, на які приїхали представники Красносільського сільської ради. За інформацією очевидців, вони агітували … читати далi

В Одесі депутати збираються на сесії виділити 3,2 мільйона гривень на ремонт пожежних водойм, а від Державної служби надзвичайних ситуацій будуть вимагати кошторис, на що витрачали і будуть витрачати міську допомогу. Про це стало відомо на засіданні бюджетної комісії Одеської міськради, - повідомляє Центр публічних розслідувань. Так, під час засідання з'ясувалося, що раніше … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР