Мологовский сельсовет соберется на сессию из-за стоимости проезда 30 августа

26 серпня 2019 р. 18:04

Депутаты Мологовского сельского совета намерены собраться 30 августа для того, чтобы решить вопрос, касающийся проезда пассажиров льготной категории в автобусах.

В Белгород-Днестровской районной государственной администрации отметили, что компания «АТП-15107» уже понесла убытки на сумму 1 миллион 800 тысяч гривень, однако пока не намерена прекращать движение по маршрутам «Молога-Белгород-Днестровский». 

Отметим, что 20 августа жители села Молога в Белгород-Днестровском районе перекрыли трассу, ведущую от их райцентра в Одессу. 

Недовольство моложчан вызвало повышение стоимости проезда в автобусах АТП-15107 и якобы отмена льгот для пенсионеров на маршруте. 

Участники акции, в основном, пенсионеры, утверждали, что при предъявлении удостоверения с них все равно требуют плату за проезд и, в случае неуплаты, не пускают пенсионеров в автобусы, а подчас и выталкивают из них. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) виявило ознаки декларування недостовірної інформації у двох суддів Конституційного суду України - Ірини Завгородньої та Сергія Головатого. Про це повідомили у пресслужбі НАЗК. В агентстві наполягають, що це порушення статті 366–1 Кримінального кодексу України. Судді 28 жовтня голосували за визнання цієї статті неконституційною. «Це свідчить … читати далi

Кароліно-Бугазька сільська ТВК Одеської області датувала протокол про результати голосування з виборів сільського голови тим часом, на який члени цієї ж комісії оголосили технічну перерву. Як стало відомо ОПОРІ, Кароліно-Бугазька сільська територіальна виборча комісія виготовила протокол про результати голосування з виборів Кароліно-Бугазького сільського голови Білгород-Дністровського району Одеської області, в якому … читати далi

Суд поновив право власності територіальної громади Одеси на приміщення площею 220 квадратних метрів вартістю понад 1 мільйон гривень по вул. Жоліо-Кюрі в Суворовському районі міста за позовом прокурорів Одеської місцевої прокуратури № 4. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури Одеської області. Встановлено, що фізична особа на підставі договору купівлі-продажу вказаного … читати далi

Напередодні виборів одеські політики та провідні регіональні засоби масової інформації збільшили в сім разів кількість замовних матеріалів без належного маркування та в 3 рази загальну кількість маніпуляцій  у порівнянні з першим тижнем вересня.   Такі висновки зробила команда проекту Infocrime Одеса за підтримки британського фонду Thompson Reuters, у партнерстві з Інститутом масової … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР