Министерство обороны Украины получило крупный земельный участок в Одесской области

31 травня 2019 р. 21:25

Министерство обороны Украины приняло на баланс земельный участок общей площадью 100 гектаров Тарутинского общевойскового полигона, расположенного в Одесской области.

Об этом сообщили в пресс-службе Минобороны.

Хозяйственный суд Одесской области от 26 ноября 2018 года признал недействительным договор аренды земельного участка Тарутинского общевойскового полигона (военный городок № 11) общей площадью 100 га и обязано местное общество с ограниченной ответственностью вернуть упомянутый земельный участок Министерству обороны Украины.

В соответствии с решением суда 28 мая 2019 года ООО передало земельный участок в сферу управления Министерства обороны Украины.

Напомним, прокуратура Одесской области в 2018 году предупредила незаконное отчуждение земли на сумму около 460 миллионов гривень.

Напомним также, что в конце прошлого года Хозяйственный суд Киева удовлетворил иск заместителя военного прокурора Белгород-Днестровского гарнизона Южного региона Украины о признании незаконным и отмене распоряжения Тарутинской районной государственной администрации Одесской области и истребовании земельного участка общей площадью 100 га. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

В Одесі на даний час лише п'ять платних парковок сплачують кошти до бюджету міста, тоді як від усіх інших гроші не надходять. Про це стало відомо на засіданні бюджетної комісії Одеської міської ради, - інформує Центр публічних розслідувань. Так, директор комунального підприємства "Одесатранспарксервіс" Євген Тябус пояснив, що департамент транспорту провів конкурс і вибрав підрядників за двома лотами … читати далi

Голова Одеської облдержадміністрації Максим Куций підписав розпорядження про утворення Ради розвитку громад і територій Одеської області. Документ оприлюднено на офіційному сайті ОДА. Відповідно до нього, метою нового органу є "сприяння налагодженню ефективної взаємодії місцевих органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування у питаннях вироблення пріоритетів та механізмів сталого розвитку територіальних … читати далi

Кабінет міністрів України оприлюднив інформацію про заробітні плати членів уряду. Про це свідчать дані на Урядовому порталі. Так, середня зарплата прем'єр-міністра Олексія Гончарука у 2019 році становила 60 тис. 479 грн.  Минулого року середня зарплата віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитра Кулеби становила 58 тис. 652 грн. … читати далi

Відділ освіти, молоді та спорту Лиманської райдержадміністрації виніс догану директорці Олександрівської школи Тетяні Пиндак за перевищення посадових повноважень. Як повідомляє група "Мій Лиманський район" у мережі Facebook, причиною цього стала ситуація у листопаді минулого року, коли Т. Пиндак ініціювала батьківські збори в школі, на які приїхали представники Красносільського сільської ради. За інформацією очевидців, вони агітували … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР