Горсовет потратит 27 миллионов на благоустройство Старобазарного сквера

13 травня 2019 р. 18:21

Департамент городского хозяйства Одесского городского совета посчитал сколько средств из бюджета города следует выделить на благоустройство Старобазарного сквера.

Как сообщил в ходе аппаратного совещания сегодня, 13 мая, директор департамента Александр Козловский, речь идет о 27 миллионах гривень. 

За эти средства планируют привести в порядок зеленую зону и тротуары, восстановить внешнее освещение и установить автоматическую систему полива. 

Однако благоустройство предполагает также замену теплосетей, затраты на которую не входят в указанные 27 миллионов. 

Напомним, в январе 2019 года земельная комиссия Одесского горсовета согласовала границы Старобазарного сквера  без четырех землеотводов под частными объектами - его площадь составит 3,0487 гектара.

ранее проект решения Одесского горсовета об установлении границ Старобазарного сквера не нашел большинства голосов депутатов, которые входят в состав земельной комиссии, поскольку от его территории отрезали ряд участков, которые ушли в частные руки.

Старобазарный сквер - это городской парк в Одессе, в центральном районе города, на пересечении Базарной улицы и Александровского проспекта. Это бывшая рыночная площадь, которая в 1830-х годах обустраивалась архитектором Георгием Торичелли. В довоенные годы на этой территории был устроен детский сквер им. С. М. Кирова.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Голова Одеської облдержадміністрації Максим Куций підписав розпорядження про утворення Ради розвитку громад і територій Одеської області. Документ оприлюднено на офіційному сайті ОДА. Відповідно до нього, метою нового органу є "сприяння налагодженню ефективної взаємодії місцевих органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування у питаннях вироблення пріоритетів та механізмів сталого розвитку територіальних … читати далi

Кабінет міністрів України оприлюднив інформацію про заробітні плати членів уряду. Про це свідчать дані на Урядовому порталі. Так, середня зарплата прем'єр-міністра Олексія Гончарука у 2019 році становила 60 тис. 479 грн.  Минулого року середня зарплата віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитра Кулеби становила 58 тис. 652 грн. … читати далi

Відділ освіти, молоді та спорту Лиманської райдержадміністрації виніс догану директорці Олександрівської школи Тетяні Пиндак за перевищення посадових повноважень. Як повідомляє група "Мій Лиманський район" у мережі Facebook, причиною цього стала ситуація у листопаді минулого року, коли Т. Пиндак ініціювала батьківські збори в школі, на які приїхали представники Красносільського сільської ради. За інформацією очевидців, вони агітували … читати далi

В Одесі депутати збираються на сесії виділити 3,2 мільйона гривень на ремонт пожежних водойм, а від Державної служби надзвичайних ситуацій будуть вимагати кошторис, на що витрачали і будуть витрачати міську допомогу. Про це стало відомо на засіданні бюджетної комісії Одеської міськради, - повідомляє Центр публічних розслідувань. Так, під час засідання з'ясувалося, що раніше … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР