ГАСИ разблокировала строительство «Набережного квартала»

26 серпня 2019 р. 22:27

Заказчик жилого объекта строительства улице Жаботинского в Одессе откорректировал необходимую документацию и получил новое разрешение на строительство.

Об этом сообщила пресс-служба Государственной архитектурно-строительной инспекции Украины.

По сообщению пресс-службы, конфликт вокруг недостроя по улице Жаботинского в Одессе перешел в финальную стадию решения. ООО «Олимпекс транс» получило обновленные исходные данные строительства, откорректировала проектную документацию, соответствие которой подтверждено экспертизой. С этим пакетом документов предприятие обратилось в Госархстройинспекцию для получения нового разрешения.

В ГАСИ напомнили, что в октябре 2014 года ООО «Олимпекс транс» заключило договор с обслуживающим кооперативом «Набережный квартал-Жаботинского» о строительстве двухсекционного 22-этажного жилого дома в Одессе. Несмотря на утвержденную проектную документацию и выдан ГАСИ Украины разрешение на выполнение строительных работ, ОК «Набережный квартал-Жаботинского» построил только один 27-этажный дом с увеличенной пятном застройки, после чего ОК покинул стройплощадку. В результате этих действий ГАСК Украины аннулировала разрешение на выполнение строительных работ, объект перешел в статус самовольного строительства и «недостроя».

Напомним, в феврале Апелляционный суд в оставил в силе меру пресечения директору кооператива строительства на улице Жаботинского в Одессе.

Под стражей еще один директор строительного кооператива «Набережного квартала», а также один из подозреваемых должностных лиц кооператива - в розыске.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Проведення сесії міської ради в режимі "мікс" коли частина депутатів голосують онлайн викликала критику в обранців з фракції "Європейської солідарності".  Депутати цієї фракції, які були присутні на сесії покинули залу засідань.  Обранці висловили сумнів у легітимності рішень ради ухвалених в такий спосіб. Під час сесії депутат Петро Обухов вніс пропозицію, … читати далi

"Укрзалізниця", на підставі відгуків пасажирів, які вони залишили через QR-коди на вокзалах, склала рейтинг найкращих вокзалів країни, який очолив одеський. Як повідомила "Укрзалізниця", QR-коди з функцією зворотного зв’язку на вокзалах і у вагонах поїздів з’явилися в березні цього року, проєкт реалізується у партнерстві з Revizion. Просканувавши код, клієнти Укрзалізниці мають змогу … читати далi

Міністерство оборони російської федерації повідомило про розміщення хімічних речовин на базі відпочинку у населеному пункті Курортне Одеської області для організації там атаки. Операцію нібито проводить Служба безпеки України для того щоб потім звинуватити російські війська у використанні хімічної зброї проти мирного населення на Одещині.  Зазначимо, що у інших регіонах, декілька … читати далi

Сьогодні, 29 червня, відбудеться перша з початку повномасштабної війни офлайн-сесія Одеської міськради. Під час засідання депутати мають розглянути щонайменше 10 питань порядку денного: 1. Про передачу містам-побратимам Балтимор (Сполучені Штати Америки) та Йокогама (Японія), місту-партнеру Клайпеда (Литовська Республіка) туристичних символів Одеси «Якір-серце». 2. Про встановлення партнерських відносин між містом Одеса … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР