Два села в Одесской области обзавелись геральдическими символами

13 квітня 2019 р. 14:07

Одеська обласна рада

Вручение свидетельств о регистрации в геральдико-вексилологическом реестре официальных символов и отличительных знаков органов местного самоуправления и исполнительной власти Одесской области состоялось в областном совете.

Как сообщили в пресс-службе Одесского облсовета, речь идет о гербах и флагах села Ясски Беляевского района и села Лиман Татарбунарского района.

Село Ясски относится к Беляевскому району Одесской области Украины. Расположено на реке Турунчук (рукав Днестра). Население по переписи 2001 года составляло 4 тысячи 145 человек. Почтовый индекс — Занимает площадь 8,52 километра квадратных.

Село Лиман в Татарбунарском районе расположено в пяти километрах от Черного моря, в двух километрах от озера Сасык и в 30 километрах к югу от районного центра Татарбунары. Население согласно переписи 2001 года - 1 тысяча 641 человек. 

Напомним, в сентябре 2016 года геральдическая коллегия при Одесском областном совете утвердила новый герб и флаг райцентра Любашевка. 

ФОТО: oblrada.odessa.gov.ua

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Южненська міська територіальна виборча комісія вирішила повернути документи на реєстрацію кандидатів від партії «Сила людей» під час свого засідання. Як повідомляє ОПОРА, 23 вересня Южненська міська ТВК Одеської області провела засідання, на якому серед інших питань порядку денного розглядалося питання про реєстрацію кандидатів у депутати Южненської міської ради від місцевої … читати далi

Комісія затвердила форми виборчих бюлетенів з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів. Про це повідомили у пресслужбі ЦВК.  Також затверджено колір зазначених виборчих бюлетенів, а саме: блакитного кольору – з виборів депутатів Верховної Ради АР Крим, … читати далi

Фонди, які належать Міністерству оборони України, незаконно зареєстрували та виставили на продаж як арештоване майно. Як повідомили у пресслужбі Міністерства, вдалося припинити торги нерухомим майном однієї з військових частин у місті Одеса загальною площею 13 тисяч 350,7 квадратних метрів та оскаржено дії державного реєстратора, який зареєстрував зазначене майно на фізичну … читати далi

Громадська організація «Антикорупційний штаб» презентувала в Одесі діджитал-інструмент – Карту коронавірусних закупівель для перевірки витрат бюджетних коштів на боротьбу з коронавірусною інфекцією. Під час презентації експерти Антикорупційного штабу повідомили, що з початку активізації коронавірусу в Україні на закупівлі медичного та захисного знаряддя у Одеській області було укладено 3200 договорів на суму понад 504 … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР