Бывший мэр Теплодара проиграл миллионный иск журналистам

08 листопада 2019 р. 13:24

міська рада

Леонид Печерский, занимавший пост мэра Теплодара 13 лет, проиграл миллионный иск одесским журналистам.

Согласно материалам дела, в 2017 году Леонид Печерский подал иск на журналистов «7 канала» с требованием моральной компенсации, сообщает «Пушкинская».

По его словам, последние сняли сюжет о том, как он «сорвал отопительный сезон». Это, считает Печерский, порочит его честь, достоинство и деловую репутацию. Бывший мэр заявил, что из-за сюжета ему пришлось «лечиться», а потому потребовал моральную и материальную компенсацию — миллион гривен.

В сюжете идет речь о том, что Леонид Печерский «прибрал к рукам коммунальную котельную». По словам журналистов, экс-мэр сделал ее частной и стал руководить предприятием вместе с внуком. Авторы сюжета ссылались на слова и. о. первого заммэра Олега Панасюка. 

Судья посмотрел «скандальный» сюжет и пришел к выводу, что правы журналисты. Несмотря на то, что в реальности ООО «Теплодарэнерго», которое связывают с Печерским, владеет только одним котлом, суд посчитал сюжет «соответствующим действительности». При этом судья отметил, что журналисты не говорят, что какое-либо из действий экс-мэра было незаконным.

Таким образом, иск Печерского был полностью отклонен.

Напомним, Одесский предприниматель, которого более года привлекали к уголовной ответственности за преступление, которого он не совершал, отсудил у государства почти девять тысяч долларов США. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками повідомила, що видала ліцензію Одеському припортовому заводу на провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів (промислового) кисню рідкого медичного. Про це повідомили у прессцентрі служби.  «Одеський припортовий завод отримав ліцензію на медичні препарати. Через кілька днів - на кисень і тепер у нас в … читати далi

Департамент економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної адміністрації оприлюднив результати оцінки діяльності голів об'єднаних громад Одеської області за ІІІ квартал 2020 року.  Згідно з даними ОДА:  на першому місті Затишанська селищна рада, яка піднялася з третьої сходинки, що її займала за результатами січня-червня. на другому опинилася Таїровська рада, що піднялася … читати далi

Представники Державної екологічної інспекції звернулися до правоохоронних органів із заявою з приводу інформації про аварію судна морської пошуково-рятувальної служби в селищі Олександівка під Чорноморськом на причалі і утворення навколо нього плями з нафтопродуктів. Про це повідомили у пресслужбі Головного управління Національної поліції в Одеській області.  Відомості за даним фактом поліцейські внесли до Єдиного … читати далi

Одеські поліцейські перевіряють інформацію про замінування десяти шкіл Одеси, яка надійшла на електронну адресу поліції зранку 27 листопада. Як повідомили у пресслужбі Головного управління Національної поліції в Одеській області, на об’єкти виїхали вибухотехніки, кінологи, слідчо-оперативні групи Приморського, Хмельницького та Портофранківського відділу та відділень поліції і рятувальники. Зазначимо, що це вже третій за … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР