АМПУ настаивает на бесплатном допуске грузовиков в порт через «Евротерминал»

19 вересня 2019 р. 17:18

Обеспечить беспрепятственный въезд автотранспорта на территорию Одесского морского порта должен договор сервитута с ООО «Евротерминал».

Об этом отметили в Администрации морских портов Украины.

АМПУ разработала и направила в адрес ООО «Евротерминал» проект договора об установлении сервитута, который должен решить проблему обеспечения беспрепятственного въезда (проезда по территории ООО «Евротерминал») большегрузного автотранспорта на территорию Одесского морского порта.

«Необходимость такого соглашения - это логичный шаг, который обеспечит выполнение рекомендаций Антимонопольного комитета Украины и поручения президента Украины Владимира Зеленского о прекращении нарушений антимонопольного законодательства со стороны ООО «Евротерминал». Все перевозчики, направляющихся в Одесский морской порт и не пользуются дополнительными услугами частной компании, должны иметь право беспрепятственного проезда к терминалам и причалов порта и обратно», - отметил руководитель АМПУ Райвис Вецкаганс.

Необходимость заключения этого договора обусловлена ​​также тем, что Одесский городской совет пока еще не рассмотрел на сессии проект строительства альтернативной дороги и въезда на территорию Одесского морского порта, предложенный АМПУ. В то же время решение городских властей о предоставлении 6,6824 гектара для строительства дороги по проекту ООО «ХАДЖИБЕЙ-2», не решает существующей проблемы, поскольку эта дорога также будет проходить по территории ООО «Евротерминал».

Отметим, что в ходе сессии городского совета вчера 18 сентября депутаты приняли проект про платную дорогу к евротерминалу.  

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

В Одесі на даний час лише п'ять платних парковок сплачують кошти до бюджету міста, тоді як від усіх інших гроші не надходять. Про це стало відомо на засіданні бюджетної комісії Одеської міської ради, - інформує Центр публічних розслідувань. Так, директор комунального підприємства "Одесатранспарксервіс" Євген Тябус пояснив, що департамент транспорту провів конкурс і вибрав підрядників за двома лотами … читати далi

Голова Одеської облдержадміністрації Максим Куций підписав розпорядження про утворення Ради розвитку громад і територій Одеської області. Документ оприлюднено на офіційному сайті ОДА. Відповідно до нього, метою нового органу є "сприяння налагодженню ефективної взаємодії місцевих органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування у питаннях вироблення пріоритетів та механізмів сталого розвитку територіальних … читати далi

Кабінет міністрів України оприлюднив інформацію про заробітні плати членів уряду. Про це свідчать дані на Урядовому порталі. Так, середня зарплата прем'єр-міністра Олексія Гончарука у 2019 році становила 60 тис. 479 грн.  Минулого року середня зарплата віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитра Кулеби становила 58 тис. 652 грн. … читати далi

Відділ освіти, молоді та спорту Лиманської райдержадміністрації виніс догану директорці Олександрівської школи Тетяні Пиндак за перевищення посадових повноважень. Як повідомляє група "Мій Лиманський район" у мережі Facebook, причиною цього стала ситуація у листопаді минулого року, коли Т. Пиндак ініціювала батьківські збори в школі, на які приїхали представники Красносільського сільської ради. За інформацією очевидців, вони агітували … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР