ТОП-5 коммунальных учреждений Одессы в 2019 году с самым большим количеством сотрудников

29 грудня 2018 р. 12:42

Одесский городской голова Геннадий Труханов подписал распоряжение «Об утверждении предельной штатной численности работников коммунальных учреждений, обеспечивающих деятельность Одесского городского совета и его исполнительных органов, на 2019 год».

Соответствующий документ опубликовала пресс-служба муниципалитета. 

Согласно распоряжению общая численность сотрудников 13 учреждений составит 1 тысячу 283 человека. При этом самым многочисленным учреждением станет «Муниципальная стража» - 300 человек.

Второй по численности будет «Служба по обслуживанию административных зданий исполнительных органов Одесского городского совета» - 196 сотрудников. На третьем месте - «Специализированное монтажно-эксплуатационное подразделение» с 153 сотрудниками в штате.

Четвертой «Спасательно-водолазная служба Одесского городского совета» - 145 человек и замыкает пятерку «Автотранспортное хозяйство Одесского горисполкома» со 120 сотрудниками. 

Самым же малочисленным учреждением будет «Грантовый офис« Одесса 5Т» - 12 сотрудников. 

Напомним, в начале декабря 2018 года городской голова Одессы Геннадий Труханов распорядился увеличить штат аппарата Одесского городского совета на 47 человек. Таким образом количество сотрудников муниципалитета увеличилось до 1 тысячи 906 человек. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

В Одесі на даний час лише п'ять платних парковок сплачують кошти до бюджету міста, тоді як від усіх інших гроші не надходять. Про це стало відомо на засіданні бюджетної комісії Одеської міської ради, - інформує Центр публічних розслідувань. Так, директор комунального підприємства "Одесатранспарксервіс" Євген Тябус пояснив, що департамент транспорту провів конкурс і вибрав підрядників за двома лотами … читати далi

Голова Одеської облдержадміністрації Максим Куций підписав розпорядження про утворення Ради розвитку громад і територій Одеської області. Документ оприлюднено на офіційному сайті ОДА. Відповідно до нього, метою нового органу є "сприяння налагодженню ефективної взаємодії місцевих органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування у питаннях вироблення пріоритетів та механізмів сталого розвитку територіальних … читати далi

Кабінет міністрів України оприлюднив інформацію про заробітні плати членів уряду. Про це свідчать дані на Урядовому порталі. Так, середня зарплата прем'єр-міністра Олексія Гончарука у 2019 році становила 60 тис. 479 грн.  Минулого року середня зарплата віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитра Кулеби становила 58 тис. 652 грн. … читати далi

Відділ освіти, молоді та спорту Лиманської райдержадміністрації виніс догану директорці Олександрівської школи Тетяні Пиндак за перевищення посадових повноважень. Як повідомляє група "Мій Лиманський район" у мережі Facebook, причиною цього стала ситуація у листопаді минулого року, коли Т. Пиндак ініціювала батьківські збори в школі, на які приїхали представники Красносільського сільської ради. За інформацією очевидців, вони агітували … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР