Измаильского пограничника премировали за отказ от взятки

19 червня 2018 р. 16:20

Пограничники Украины с начала года отказывались от взяток 429 раз, а самих взяткодателей оформляли по статье, предусматривающей уголовную ответственность.

Об этом сообщили в пресс-службе ГПС. 

Руководство Госпогранслужбы приняло решение поощрять военнослужащих за это премиями, а также снимать взыскания если таковые имелись.

Например, вчера, 18 июня, в Измаильском пограничном отряде наградили премией в размере 10 тысяч гривень инспектора пограничной службы, который недавно отказался от неправомерной выгоды и задокументировал уголовное преступление в отношении гражданки Румынии.

Иностранка хотела попасть в Украину через пункт пропуска «Рени» не имея для этого необходимых документов, однако когда ее пограничники не пропустили, пыталась подкупить пограничника 200 долларов США. Однако ей это также не удалось.

Напомним, в мае президент Украины Петр Порошенко подписал указ о присуждении государственной премии в области науки и техники. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Громадський центр правосуддя 2 жовтня проведе в місті Татарбунари заключний третій тренінг в рамках навчально-практичної програми «Фасилітація конфліктів в громадах». Як повідомила пресслужба Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України», відібрані місцеві лідери та лідерки завершать навчатися визначати та врегульовувати конфлікти в громадах та перейдуть до практичної діяльності в цій … читати далi

Співробітники прокуратури Одеської області скерували до суду обвинувальний акт стосовно 11 членів злочинної організації та шести їх спільників, які «спеціалізувалися» на розкраданні нафтопродуктів з резервуарів «Укрзалізниці». Про це повідомили у пресслужбі прокуратури. З’ясовано, що до організації вказаної схеми причетні посадовці та інші працівники підприємства, якими до вчинення злочину залучались також … читати далi

Колегія суддів Третьої судової палати Касаційного кримінального суду Верховного суду уперше переглянула по суті кримінальне провадження після Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду та скасувала судове рішення ВАКС, призначивши новий апеляційний розгляд. Про це повідомила пресслужба Верховного суду. ККС ВС задовольнив касаційну скаргу прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури на ухвалу Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду … читати далi

Субъекты хозяйствования Одесского региона уплатили в бюджеты всех уровней 29,7 миллионов гривень экологического налога за январь-август 2020 года. Об этом сообщили в Государственной налоговой службе Украины.   В сравнении с аналогичным периодом в прошлом году уплата выросла на 5,3 млн грн или на 21 процент. Из общей суммы в государственного бюджет … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР