Почти в трети жилых домов в Одессе включили тепло

02 листопада 2018 р. 21:24

Одесский муниципалитет отчитался о работах по запуску котельных и подачи тепла на объекты социальной сферы и в дома одесситов. 

Как сообщили в муниципалитете, по состоянию на 2 ноября тепло подали в 30% жилых домов и 70% объектов социальной сферы (за исключением центральной части Одессы – зоны ТЭЦ). 

На сегодняшний день от запущенных в работу котельных практически завершено включение систем центрального отопления медицинских, дошкольных и школьных учреждений, идет процесс поэтапного включения систем центрального отопления жилых домов. 

В центральной части города природный газ пока не подали. По тепловым сетям – собрана схема и заполнены все магистральные и распределительные тепловые сети. 

Напомним, почти тысяча учреждений социальной сферы в Одесской области подключены к теплоснабжению после начала отопительного сезона.

По состоянию на 23 октября власти 18 районов Одесской области приняли решение о начале отопительного сезона, а фактически он стартовал в 12 районах.

Напомним также, что отопительный сезон 2018-2019 начался в Одессе с 22 октября в связи с ожидаемым ухудшением погодных условий.

Ранее отопительный сезон стартовал в восьми районах Одесской области где к теплоснабжению подключены 108 объектов социальной сферы, среди которых - 16 больниц, 31 детский сад и 61 учебное заведение.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Активісти зносять огорожу навколо скандальної забудови ЖК La Mer на схилах 13-й станції Великого Фонтану. Про це повідомляє 7 канал. За інформацією юристів, дозвіл на встановлення паркану просрочений вже два місяці. Документ припинив дію ще у грудні 2019 року, а нових  дозволів на встановлення огорожі не видавали. Представник забудовника посилається на … читати далi

В Одеській міськраді вважають, що села та селища, які розташовані у передмісті Одеси та не створили своїх ОТГ, мають об'єднатися з містом у "Велику Одесу". Про це йшлося вчора, 21 лютого, під час засідання Одеського регіонального відділення Асоціації міст України. Мер Одеси Геннадій Труханов зазначив, що згідно з принципами адміністративно-територіальної реформи … читати далi

Доброславські депутати 18 лютого на черговому засіданні селищної ради проголосували за програму забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на 2020 рік. Як наголосила заступник голови селищної ради Людмила Ващенко, на території Доброславської селищної ради проживає 24 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування віком від 16 до 18 років. З них 4 дитини … читати далi

На розгляд засідання виконкому Одеської міської ради виноситься проєкт рішення "Про демонтаж тимчасових споруд", яким передбачається демонтувати в Одесі 50 МАФів. У власників більшості МАФів закінчився термін дії договору, а деякі з них розміщені без паспорта прив’язки та укладеного договору. Більшість МАФів, які потрапили під загрозу демонтажу, належать ТОВ "Коровай … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР