Одесский вуз вошел в пятерку лучших по количеству научных публикаций

14 квітня 2018 р. 21:08

Одесский национальный университет имени Мечникова занял пятое место в рейтинге составленном издательской службой «УРАН», по заказу Освіта.ua. 

Как сообщили в Освіта.ua, специалисты «УРАНа» провели наукометрический мониторинг субъектов научно-издательской деятельности Украины по показателям базы данных SciVerse Scopus, на основании которого и составили рейтинг украинских высших учебных заведений. 

В первую десятку больше ни один одесский вуз не вошел, а вторую замыкает Одесская национальная академия пищевых технологий. 

Одесский национальный политехнический университет занял 34 место, 39 - Одесский национальный медицинский университет. 

Результаты рейтинга высших учебных заведений базируются на показателях базы данных Scopus, который является инструментом для отслеживания цитируемости научных статей, публикуемых учебным заведением или его сотрудниками. База данных Scopus постоянно индексирует более 20 тысяч научных журналов и сотни книжных серий.

По состоянию на апрель 2018 году в базу данных Scopus включено 162 учреждения высшего образования Украины, что на 26 учебных заведений больше чем в апреле 2017 года.

В рейтинговой таблице высшие учебные заведения Украины ранжированы по индексу Хирша - количественному показателю, основанному на количестве научных публикаций и количестве их цитирований. 

Напомним, среди ректоров 13 одесских высших учебных заведений в системе Scopus упоминаются шестеро.  

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Департамент міського господарства Одеської міськради планує закупити прибиральні машини, які будуть працювати по тротуарам та пішохідному центру. Про це повідомив віцемер Дмитро Жеман. За його словами, в цьому році планується приділити увагу закупівлі техніки і малій механізації: "Одна така прибиральна машина замінює десять, а то й більше двірників і якість прибирання звичайно теж за допомогою механізованих способів виросте. Уже в кінці … читати далi

Підтоплення будинків і придомових територій сталося у декількох населених пунктах на Одещині. Як повідомили у преслужбі ДСНС, рятувальники надають допомогу мешканцям з використанням спеціальної техніки та пожежно-технічного обладнання. Так, в Ізмаїлі рятувальники працювали по вулицям Щепкіна, Михайлівська, Шевченка, проспекті Суворова та провулку Болградський, де відкачано воду з трьох підвальних приміщень будинків та чотирьох приватних домогосподарств. В місті … читати далi

Міністерство охорони здоров'я України повідомляє про 12 нових випадків COVID-19, зафіксованих в Одеській області за добу 20 червня.  З початку пандемії в регіоні нараховується 140 тис. 357 осіб, що захворіли. Загалом одужали 135 тисяч 429 пацієнтів, за добу 20 червня - 71. Летальних випадків виявлено 2 тис. 961, за останню добу летальних випадків не зафіксовано. Найбільше нових випадків в країні виявлено у м. Києві … читати далi

19 червня до Одеси (ст. Чорноморська) прибув контейнерний поїзд з китайського Гуанчжоу, який доставив 50 контейнерів збірного вантажу. Така інформація розміщена на сайті Укрзалізниці. За таким маршрутом контейнери з Китаю доставляються вперше.  Зазначений проєкт було ініційовано українською логістичною компанією «Uni-Laman Group» разом з представником ТПП України в провінції Гуандун. Підготовчий … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР