Одесский вуз вошел в пятерку лучших по количеству научных публикаций

14 квітня 2018 р. 21:08

Одесский национальный университет имени Мечникова занял пятое место в рейтинге составленном издательской службой «УРАН», по заказу Освіта.ua. 

Как сообщили в Освіта.ua, специалисты «УРАНа» провели наукометрический мониторинг субъектов научно-издательской деятельности Украины по показателям базы данных SciVerse Scopus, на основании которого и составили рейтинг украинских высших учебных заведений. 

В первую десятку больше ни один одесский вуз не вошел, а вторую замыкает Одесская национальная академия пищевых технологий. 

Одесский национальный политехнический университет занял 34 место, 39 - Одесский национальный медицинский университет. 

Результаты рейтинга высших учебных заведений базируются на показателях базы данных Scopus, который является инструментом для отслеживания цитируемости научных статей, публикуемых учебным заведением или его сотрудниками. База данных Scopus постоянно индексирует более 20 тысяч научных журналов и сотни книжных серий.

По состоянию на апрель 2018 году в базу данных Scopus включено 162 учреждения высшего образования Украины, что на 26 учебных заведений больше чем в апреле 2017 года.

В рейтинговой таблице высшие учебные заведения Украины ранжированы по индексу Хирша - количественному показателю, основанному на количестве научных публикаций и количестве их цитирований. 

Напомним, среди ректоров 13 одесских высших учебных заведений в системе Scopus упоминаются шестеро.  

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Міністерство охорони здоров'я у своєму щоденному звіті про поширення та профілактику COVID-19 повідомило про 1 тисячу 232 нових випадки інфікування в Одеській області за добу 8 грудня та 19 летальних випадків. Це в чотири рази більше, ніж 7 грудня та на п'ять летальних випадків більше, ніж тоді. Зростання спостерігається також … читати далi

Одеський міській голова Геннадій Труханов підписав розпорядження про виділення коштів на придбання подарунків та дипломів для нагородження переможців та учасників конкурсу "Кращий інноваційний проєкт". Згідно з розпорядженням, департамент фінансів Одеської міської ради має перерахувати колегам з департаменту економічного розвитку 51 тисячу 740 гривень. За ці гроші департамент економічного розвитку має … читати далi

Служба автомобільних доріг в Миколаївській області провела тендер для обрання компанії, якій заплатять за капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське – Миколаїв (через м. Вознесенськ). Відповідна інформація оприлюднена в системі електронних закупівель Prozorro. Як зазначається в системі аукціон відбувся 8 грудня за участі трьох компаній: Товариство … читати далi

З початку опалювального сезону на Одещині сталося 47 пожеж та загинуло сім людей. Про це під час брифінгу розповіла речник ДСНС в Одеській області Марина Мартиненко, інформує "Думська". За словами рятувальниці, протягом 11 місяців 2021 року в області сталося 1377 пожеж у житловому секторі, що становить 28% від усіх пожеж. … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР