Нацгвардійці агітували роздільнянців до служби за контрактом

26 грудня 2018 р. 14:29

Зустріч з представниками Національної гвардії України та Державної прикордонної служби відбулася з ініціативи Роздільнянської філії Одеського обласного центру зайнятості.

Старший інспектор з відбору військовослужбовців контрактної служби Південного відділу комплектування Національної гвардії України Олександр Звягінцев виступив перед присутніми і надав детальну інформацію щодо прийому та вимог до кандидатів. Він зазначив, що на військову службу за контрактом приймаються громадяни віком від 18 до 40 років, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби.

Окремо Олександр Звягінцев зупинився на вищих навчальних закладах, зауваживши, що військовослужбовці, які продовжили строк служби за новим контрактом, для поглиблення професійних знань і здобуття вищої освіти можуть навчатися без відриву від військової служби за заочною формою навчання.

У зустрічі взяли участь старший офіцер центру комплектування прикордонної служби України в Одеській області Геннадій Ратушняк та заступник начальника відділу прикордонної служби Роздільна Андрій Міхін. Військові розповіли про те, що триває набір кандидатів на службу за контрактом до Державної прикордонної служби України, а саме у підрозділи, які розташовані в Роздільнянському районі – у селах Лучинське, Степанівка, Кучурган і селищі Лиманське.

Роздільнянці, що перебувають на обліку у центрі зайнятості, отримали інформацію про всі переваги служби за контрактом: гідне грошове забезпечення, матеріальні допомоги, гарантії соціального, страхового, медичного та пенсійного забезпечення, безкоштовне харчування в дні служби, компенсацію за оренду житла, надання можливості проходження навчання в навчальних центрах на бюджетній основі. 

І представник Нацгвардії, і прикордонники наголосили на тому, що кандидатами на службу в армії чи на кордоні можуть бути громадяни України від 18 до 50 років із задовільним станом здоров’я, повною середньою освітою та відсутністю судимості. Відразу після зустрічі відбулось декілька співбесід керівників служб з бажаючими спробувати себе у війську.

Нагадаємо, депутати Роздільнянської міської ради взяли участь в обговоренні перспективного плану соціально-економічного розвитку Роздільнянського району на 2019-2021 роки.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Комиссия по вопросам общественного бюджета Одессы-2020 начинает свою работу 13 ноября планируя рассмотреть почти полсотни проектов решения. Об этом сообщили в пресс-службе муниципалитета Одесского горсовета. В этом году работу Комиссии возглавляет заместитель городского головы - директор департамента финансов Одесского городского совета Светлана Бедрега. В состав Комиссии входят представители депутатского корпуса … читати далi

Одесский городской голова Геннадий Труханов поручил профильным специалистам объявить конкурс на разработку макета города, на котором будут отображены все исторические здания, памятники, а также другие постройки, объекты, зеленые зоны. Эту инициативу мэр высказал в ходе аппаратного совещания сегодня, 11 ноября. По словам Геннадия Труханова, на макете кроме памятников и достопримечательностей, … читати далi

Верховный суд закрыл производство по отстранению одесского судьи Ивана Шепитко, который был зафиксирован на так называемых «пленках Окружного административного суда Киева». Об этом сообщила представитель пресс-службы Верховного суда Галина Гаевская, передает УНН. «Суд закрыл производство по делу», - сказала Гаевская. В сентябре Высший совет правосудия все-таки отстранил от работы судью … читати далi

За минувшую неделю — с 4 по 10 ноября — Одесса и происходящее в ней неоднократно оказывалось на страницах мировых СМИ. ИзбирКом отобрал и перевел для вас самые интересные публикации. Для украинских евреев наличие еврейского президента является источником гордости и страха. Аркадий Кессельман — 20-летний еврейский студент, который еще прошлой … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР