В Лиманському районі планують витратити більше 4 мільйонів на придбання квартир дітям-сиротам

27 вересня 2017 р. 08:58

В цілому за два роки витратять 4 мільйони 145 тисяч 300 гривень

Депутати Лиманської районної ради планують витратити 1 мільйон 500 тисяч гривень з бюджету району на придбання житла для дітей-сиріт у 2018 році.

Як повідомляє кореспондент ІзбірКомупро це йшлося на сесії райради 22 вересня.

Ще 150 тисяч гривень витратять сільські та селищні ради.

Крім того, у 2017 році в Лиманському районі на забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, заплановано витратити 2 мільйона 495 тисяч 300 гривень: з районного бюджету – 1 мільйон 776 тисяч 300 гривень, з бюджетів сільських, селищних рад – 469 тисяч та 250 тисяч за рахунок бюджету Красносільської територіальної громади.

Раніше в Доброславі придбали квартиру дитині-сироті Віолетті Крантовій за рахунок районного та селищного бюджетів. З райбюджету виділили на це 200 тисяч, а з селищного - 50 тисяч гривень.

На сесії Лиманської районної ради депутати проголосували за те, щоб виділити Доброславській селищній раді ще 40 тисяч гривень для ремонту придбаної квартири.

По 100 тисяч гривень на придбання квартир дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, виділять з бюджету Сичавської, Крижанівської та Кремидівської сільських рад, дещо меншу суму – 93 тисячі гривень - виділено з бюджету Першотравневої сільської ради. Інші сільські ради виділяють на ці цілі значно менші суми.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Фонди, які належать Міністерству оборони України, незаконно зареєстрували та виставили на продаж як арештоване майно. Як повідомили у пресслужбі Міністерства, вдалося припинити торги нерухомим майном однієї з військових частин у місті Одеса загальною площею 13 тисяч 350,7 квадратних метрів та оскаржено дії державного реєстратора, який зареєстрував зазначене майно на фізичну … читати далi

Громадська організація «Антикорупційний штаб» презентувала в Одесі діджитал-інструмент – Карту коронавірусних закупівель для перевірки витрат бюджетних коштів на боротьбу з коронавірусною інфекцією. Під час презентації експерти Антикорупційного штабу повідомили, що з початку активізації коронавірусу в Україні на закупівлі медичного та захисного знаряддя у Одеській області було укладено 3200 договорів на суму понад 504 … читати далi

Підготовче судове засідання у справі про обвинувачення Одеського міського голови у поданні суб’єктом декларування недостовірних відомостей до декларації відбулось 24 вересня у Вищому антикорупційному суді. Як повідомили у пресслужбі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, йдеться про декларацію за 2017 рік.  Розгляд справи має відбутися 29 вересня.  Між тим у Вищому антикорупційному суді триває судовий розгляд … читати далi

Кількість летальних випадків COVID-19 в Одеській області за добу збільшилась на три особи і з початку пандемії в регіоні померли вже 177 пацієнтів.  Про це повідомили у пресслужбі Одеської обласної адміністрації з посиланням на регіональний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я.  Як зазначають в центрі, усі нові випадки зареєстровані в Одесі. Між … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР