Одесское КП «Городские дороги» купит 9 уборочных машин за 86 миллионов гривень

04 квітня 2017 р. 03:00

Торги состоялись вчера, 3 апреля, и на сегодняшний день находятся в стадии «квалификация победителя»

Одесское коммунальное предприятие «Городские дороги» провело тендер на покупку девяти уборочных машин.

Соответствующая информация опубликована в системе электронных закупок Рrozorro.

По данным системы, коммунальное предприятие намерено купить 3 всесезонных подметально-уборочных машин Глобус 533711 для уборки дорог на шасси МАЗ-5340С2 или эквивалент с переменным оборудованием.

Кроме того, планируется приобретение шести вакуумных подметально-уборочных машин типа City Cat 5006 с переменным оборудованием на специальном самоходном шасси или эквивалент.

Согласно объявлению торги состоялись вчера, 3 апреля, и на сегодняшний день находятся в стадии «квалификация победителя».

В конкурсе участвовали два общества с ограниченной ответственностью «Глобус-Авто» и «Терминал Юг». Предварительно победителем конкурса стало ООО «Глобус-Авто», которое при ожидаемой стоимости закупки в 96 миллионов 900 тысяч 840 гривень, согласились продать технику за 89 миллионов 640 тысяч. Конкуренты предлагал туже технику за 89 миллионов 830 тысяч гривень.

Согласно единому реестру юридических лиц, физических лиц-предпринимателей и общественных формирований, учредителем компании является Роман Шувалов. ООО «Терминал Юг» основал Феликс Верхоляк.  

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Пресслужба Господарського суду Одеської області повідомляє про початок розгляду справи за позовом Кабінету Міністрів України до компанії Mister Drake PC про визнання права власності на танкер-бункерувальник Delfi. В обґрунтування позовних вимог позивач посилається на те, що компанія Mister Drake PC, яка є власником судна Delfi, не змогла власними силами виконати … читати далi

Служба безпеки України викрила та блокувала схему незаконного переправлення моряків через державний кордон на тимчасово анексовану територію АР Крим. Про це повідомляє пресцентр Управління Служби безпеки України в Одеській області. Згідно з повідомленням пресцентру, оперативники та слідчі спецслужби встановили, що організувало оборудку керівництво однієї з міжнародних груп морських компаній. Вони тривалий … читати далi

Президент Володимир Зеленський підписав указ, яким відзначив державними нагородами діячів з усієї країни з нагоди Дня Соборності України. Про це повідомляється на сайті Офісу президента. Ордена та медалі діячі отримали за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення та багаторічну сумлінну працю. Серед нагороджених … читати далi

Комунальне підприємство «Ізмаїльська міська друкарня» ліквідують через застаріле обладнання та відповідно, неконкурентність з сучасними приватними підприємствами. Даний проєкт рішення винесено виконавчим комітетом на розгляд чергового засідання ради, яке відбудеться 29 січня. Для інформації: комунальне підприємство «Ізмаїльська міська друкарня», що знаходилось за адресою: Одеська область, Ізмаїльський район, м. Ізмаїл, вул. Семінарська, 38 … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР