Внуки Суркиса будут вывозить мусор из центрального района Одессы

11 лютого 2016 р. 02:00

КП «ЖКС «Фонтанский» 1 февраля по результатам тендера заказало ООО "Телерадиокомпания «ТВ-Серрус» вывоз твердых бытовых отходов на сумму 10,21 млн грн

КП «ЖКС «Фонтанский» 1 февраля по результатам тендера заказало ООО "Телерадиокомпания «ТВ-Серрус» вывоз твердых бытовых отходов на сумму 10,21 млн грн.

Об этом сообщается в «Вестнике государственных закупок».

В течение 2016 года компания должна вывезти около 216 тыс. кубометров мусора. В списке - более тысячи домов в Приморском районе Одессы, преимущественно многоквартирных. Вывоз одного кубометра отходов будет стоить 47,25 грн. 

В тему На питание одесских школьников потратят почти 74 млн грн

По информации издания "Наші гроші", например, КП «Киевкоммунсервис» 29 января заказал аналогичные услуги по цене 46 грн/кубометр. Департаменту жилищного хозяйства Харьковского горсовета вывоз мусора из частного сектора обошелся в 54,66 грн/кубометр.

Конкурентами предприятия "ТВ -Серрус" были ООО «Союз» и ООО «Пивдентрансавто» с ценой предложения выше, чем у победителя, на 0,2%.

По информации издания, телерадиокомпания «ТВ-Серрус» принадлежит Елизавете, Александре и Михаилу Стукальским. Их отец, Станислав Стукальский, был зятем Григория Суркиса и погиб в автокатастрофе в 2014 году.

Ранее «ТВ-Серрус» принадлежал самому Стукальскому-старшему вместе с Еленой Соколовской. Последняя владеет фирмой-конкурентом - «Пивдентрансавто».

В то же время фирмой «Союз» до недавнего времени владел Игорь Марков. Сейчас фирма переоформлена на турецкую компанию «Рамбай Итхалят Ихраджат Пазарлама Ве Тиджарет Лимитед Ширкети». Директором до сих пор является бывший депутат Одесского горсовета Юрий Кривенко, который занимает эту должность с 2007 года.

Напомним, в августе 2015 года Интерпол арестовал И. Маркова в Италии. Недавно суд Генуи освободил его, отказавшись экстрадировать в Украину.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Встановленні нещодавно Кабінетом міністрів України умови адаптивного карантину, який передбачає з 1 серпня можливість роботи дитячих таборів і центрів за умови знаходження їх у регіоні з «зеленим» або «жовтим» рівнем епідемічної небезпеки , дозволили дитячому центру «Молода гвардія» розпочати роботу. Про це повідомили на сторінці центру в Facebook. Справа в тому, що … читати далi

Міністерство закордонних справ Румунії скерували посольству України дипломатичну ноту, відповідно до якої Румунія підтвердила початок роботи пункту пропуску Орлівка (Україна) - Ісакча (Румунія) з 10 серпня. Про це повідомив заступник голови Одеської обласної ради Юрій Дімчогло.  «Поки що тільки для вантажних автомобілів. Чекаємо в найближчий термін рішення румунської частини на всі інші транспортні … читати далi

Рідні брати, 16-річний Денис та 14-річний Руслан із Коханівки Ананьївського району, звернули увагу на незнайому дитину, яка каталася на велосипеді в їхньому населеному пункті, а трохи згодом і на викладене поліцейськими орієнтування на Facebook, та зрозуміли, що це одна і та  сама дитина. Не гаючи часу хлопці подзвонили на спецлінію «102», … читати далi

Двадцятип'ятирічний місцевий мешканець, будучи службовою та матеріально відповідальною особою і маючи вільний доступ до каси, заволодів коштами ТОВ у сумі двохсот тисяч гривень. Про це  повідомляє пресслужба Національної поліції України в Одеській області. З метою укриття скоєного злочину зловмисник протягом декількох місяців вносив завідомо неправдиві відомості до супровідного касового ордеру, кожного … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР