В Доброславі відзвітували про перевиконання бюджетного плану за 9 місяців

Доброславські депутати, на позачерговій сесії, затвердили звіт про виконання селищного бюджету Доброславської селищної ради за 9 місяців 2022 року. 

Зокрема, начальниця фінансового відділу Доброславської селищної ради Ольга Задорожна повідомила, що в доход селищного бюджету за 9 місяців 2022 року надійшли 198,1 мільйонів гривень, при уточненому плані 156,3 мільйонів гривень, що складає 126,7%, в тому числі до загального фонду бюджету надійшли 196,3 мільйона гривень при уточненому плані 155,1 мільйона гривень, що складає 126,6% (темп росту до відповідного періоду минулого року складає 196,6%). 

Ольга Задорожна

План доходів без урахування міжбюджетних трансфертів (субвенцій, дотацій) виконаний на 135% (при уточненому плані 119,3 мільйонів гривень надійшов 161,1 мільйон гривень), в тому числі по загальному фонду план виконаний на 134,9%, при уточненому плані 118,3 мільйонів гривень надійшли 159,5 мільйонів гривень (темп росту власних доходів до відповідного періоду минулого року складає 255,9%). 

Основним доходним показником в структурі доходів є податок з доходів фізичних осіб, що складає 82,6% власних доходів селищного бюджету. При уточненому плані 90,8 мільйона гривень надійшли 131,8 мільйон гривень, що складає 145,1%, темп росту до відповідного періоду минулого року 387,9% або надходження зросли на 97,8 мільйона гривень.

Друге місце в структурі доходів посідає податок на майно – 9,6% власних доходів селищного бюджету. При затвердженому плані 14,3 мільйона гривень надійшли 15,3 мільйонів гривень, що складає 106,3%, темп росту до відповідного періоду минулого року 105,7% або надходження зросли на 815,9 тисяч гривень.

На третьому місці в структурі доходів єдиний податок – 5,9% власних доходів селищного бюджету. При затвердженому плані 9,7 мільйона гривень надійшло 9,4 мільйона гривень, що складає 96,2%, темп росту до відповідного періоду минулого року 96,1% або надходження зменшились на 382,7 тисячі гривень.

По спеціальному фонду план без урахування трансфертів (субвенцій, дотацій) виконано на 144,5%, при уточненому плані 1,1 мільйона гривень надійшло 1,5 мільйона гривень, темп росту до відповідного періоду минулого року складає 149,9%.

Втім, Ольга Задорожна нагадала присутнім, що значні надходження до бюджету відбувались за рахунок сплати податку з доходів фізичних осіб військових формувань, які перебували на території селищної ради. Натомість, вона зазначила, що бюджетні показники за жовтень складаються важко. При плані надходження 12,5 мільйона гривень, маємо лише 4,4 мільйона гривень, а це 35,1% виконання плану. 

Начальниця фінансового відділу також зазначила, що є підприємства на території селищної ради, які мають податковий борг і з ними проводиться робота. Є підприємства, такі як ТОВ «Коло» і СВ «ВЕККА», які не працюють і не сплачують податки, тому йде робота над тим, щоб вилучити у них земельні ділянки. А взагалі до кінця місяця очікують надходження ще 4 мільйонів гривень від сплати єдиного податку та податку за нерухоме майно. Вона також зазначила, що на надходження податку з доходів фізичних осіб впливає рівень середньої заробітної плати, який в громаді складає 12 тисяч 347 гривень, що на 1,9 тисячу гривень більше, ніж в попередньому кварталі. 

Також існують проблеми із розрахунками за паї і перерахування з податку від доходів фізичних осіб за паї. В минулому році одержали 11,3 мільйона гривень, а станом на 24 жовтня 2022 року всього 3,6 мільйона гривень. Є підприємства, які майже на 100% розрахувалися, є такі, що наполовину, а є й такі, що ще взагалі не перерахував кошти, хоча відповідно до договору вони зобов`язані розрахуватись до кінця року, тому ще є час.

На фінансування видатків за 9 місяців 2022 року по Доброславській селищній раді направлено 104,7 мільйона гривень, при уточненому плані за 9 місяців 173,2 мільйона гривень, що складає 60,4%.

За 9 місяців 2022 року виділені кошти:

  • На виплату заробітної плати з нарахуванням у сумі 79,7 мільйона гривень.
  • На оплату комунальних послуг та енергоносіїв направлено 6,6 мільйона гривень.
  • На захищені статті видатків загального фонду бюджету спрямовано 92,8 мільйона гривень по загальному фонду або 88,7% від загальних видатків. 

Разом із тим, установи освіти профінансовано на 74,1% (при уточненому плані 78,3 мільйона гривень, фактично є 58 мільйонів гривень).

На виконання місцевих програм по охороні здоров’я (Програма підтримки вторинної (стаціонарної) медичної допомоги на період 2021-2023 років КНП "Доброславська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" Доброславською селищною радою на період 2021-2023 років) видатки складають 1,7 мільйона гривень, при плані 3,3 мільйона гривень( 51,6 %).

На соціальний захист населення направлено 1,8 мільйона гривень, що складає 66,3% планових призначень), з них: на заробітну плату з нарахуванням виділено 1,3 мільйона гривень, або 75,5% до уточненого плану.

Установи культури профінансовано на 56,9% (при плані 7,2 мільйона гривень, фактично - 4,1 мільйона гривень), з них: на заробітну плату з нарахуванням виділено 3,2 мільйона гривень, або 78,2% до загальної суми видатків.

Видатки на фізичну культуру та спорт профінансовано на 82,3% , а це 3 мільйона гривень. Виплата заробітної плати проводилась на рівні мінімальної заробітної плати з 1 січня 2022 року – 6,5 тисяч гривень. Заборгованість із виплати заробітної плати з нарахуванням відсутня. До того ж, на заходи та роботи з територіальної оборони направлено 7мільйонів 967 тисяч гривень, при плані 8 мільйонів 325 тисяч гривень, або 95,7%.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Посадовець, зловживаючи службовим становищем, вимагав хабар від підприємця у розмірі 5 000 доларів США за вирішення питання про укладення договору про спільний обробіток земельної ділянки на п’ять років. Вдома ж фігурант зберігав гранату. За вчинене чоловікові загрожує до 10 років ув’язнення. Про це повідомили в Головному управлінні Національної поліції в Миколаївській … читати далi

У Вознесенську, що в Миколаївській області у підвальному приміщенні гаража свого дому чоловік зберігав зброю, боєприпаси та вибухівку. Слідчі Слідчого управління обласного главку поліції затримали фігуранта у порядку ст. 208 КПУ України. За скоєне зловмисникові загрожує до семи років ув’язнення. Про це повідомили в Головному управлінні Національної поліції в Миколаївській … читати далi

Іноземні волонтери та британські кореспонденти доставили гуманітарну допомогу в селище Благодатне Миколаївського району.  Про це пише Національна поліція в Миколаївській області. Миколаївські поліцейські допомогли волонтерами доставити гуманітарну допомогу у деокуповане селище.               Ліки та воду доставили мешканцям деокупованого селища Благодатне Миколаївського району поліцейські сектору превентивної … читати далi

18 січня та в ніч на 19 підрозділами Головного управління ДСНС України у Миколаївській області ліквідовано п'ять пожеж. Про це звітують у пресслужбі ДСНС України у Миколаївській області. Так, о 15:39 на спецлінію 101 надійшло повідомлення про загоряння очерету на березі річки Інгул в с. Мішково-Погорілове Мішково-Погорілівської сільської ради Миколаївського … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР