Сесії Ренійської міської ради проводитимуть у новому форматі

20 травня 2022 р. 10:45

Рені війна міська рада

Після завершення роботи позачергової двадцять четвертої сесії Ренійської міської ради Одеської області секретарка Оксана Єфименко у неформальній обстановці звернулася до депутатів з повідомленням про те, що орієнтовно 1 червня планується проведення чергової сесії.

Крім того, як повідомляє кореспондент ІзбірКома, вона запропонувала змінити формат проведення сесій, а саме, щоб засідання постійних депутатських комісій та пленарне засідання відбулися в один день.

Раніше Ренійська міська рада кілька разів вже саме так проводила сесії, але позачергові: одного дня постійні депутатські комісії, на своєму спільному засіданні, розглядали всі проєкти рішень, а потім, на пленарному засіданні, після невеликої перерви їх приймали. За такою ж схемою відпрацювала та позачергова двадцять четверта сесія. А чергові сесії проводились інакше. Кожна стала депутатська комісія збиралася окремо, внаслідок чого робота комісій займала два – три дні, а ще через день депутати збиралися на пленарне засідання.

За такого порядку проведення сесій, навіть у мирний час у депутатів міськради, які мешкають у селах Ренійської громади, виникали труднощі "логістичного" характеру. Не завжди була можливість просто знайти транспорт для поїздки до міста Рені. А в умовах воєнного стану ці проблеми лише посилилися.

У селах наразі проживають дев'ять депутатів Ренійської міськради.

Ось тому Оксана Єфименко і внесла свою пропозицію. Ні в кого з присутніх депутатів заперечень не виникло. Домовилися, що секретарка міськради кожному депутату відправить проєкти рішень, що виносяться на сесію, для попереднього опрацювання та отримання всіх необхідних роз'яснень з тим, щоб на спільному засіданні постійних комісій не витрачати на це час.

Нагадаємо, Ренійська міська рада через війну змушена скасовувати ухвалені раніше рішення

З початком війни та запровадженням воєнного стану виконавчий комітет Ренійської міської ради Одеської області VIII скликання ухвалив сім рішень, що стосуються внесення змін до бюджету громади на 2022 рік.

Також зазначимо, що три міські ради - Одеська, Миколаївська та Чернігівська за період з 24 лютого по 11 травня, тобто з початку вторгнення російської федерації в Україну, не провели жодної сесії.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Правоохоронці виявили колекцію скіфських мечів та інших унікальних музейних експонатів на мільйони доларів США у фігурантів розслідування у кримінальному провадженні за фактами фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України, а також виправдовування та заперечення збройної агресії … читати далi

Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков та віцепрем'єр-міністр Молдови Андрій Спину підписали меморандум щодо залізничного сполучення, який передбачає відновлення з осені руху поїздів для вантажних перевезень на ділянці залізниці Березино (Україна) – Басарабяська (Республіка Молдова). Як повідомили у Міністерстві інфраструктури Молдови, таким чином, Республіка Молдова зможе експортувати/імпортувати товари через порт Ізмаїл, розташований на … читати далi

Громадська організація «Регіональний аналітичний центр» спільно з Державною службою з надзвичайних ситуацій в Татарбунарах та Громадським центром правосуддя провели навчальний тренінг з тактичної медицини для спеціалістів Татарбунарської міської ради.  Важливо, що структура заняття складалася з мінімуму теорії та великої кількості практичних порад, які можуть врятувати життя.  Учасники дізнались, як правильно … читати далi

Частина будинку на вулиці Скиданівській в Одесі обвалилася вночі 24 червня у будівлі зруйновано дах та дві стіни. Про це повідомили в Одеській мерії. Там зазначили, що будівля знаходилася у приватній власності та була нежитловою. Натомість чоловік, якій ним володіє, облаштував споруду під житловий будинок. На балансі та обслуговуванні житлово-комунальної контори … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР