Опалення та бюджет: депутати Одеської міської ради планують розглянути завтра 47 питань

Депутати Одеської міської ради планують зібратись завтра, 28 вересня, на чергову сесію та розглянути 47 питань, пов'язаних із фінансами, землею, опалювальним сезоном тощо.

Як зазначається у попередньому порядку денному, депутатам пропонують, наприклад, затвердити звіт про стан бюджету міста після І півріччя, з урахуванням повномасштабного вторгнення російської федерації та його наслідків. 

Як зазначалося раніше, бюджет недоотримав понад 71 мільйон гривень. Також депутати планують надання згоди Комунальному підприємству «Теплопостачання міста Одеси» на укладання з ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» Договору постачання природного газу на період з вересня 2022 року по березень 2023 року. 

За даними, викладеними у пояснювальній записці до проєкту рішення, орієнтовна сума договору складає 1 млрд 248 млн грн, в тому числі:

  • Обсяг І –  872 млн грн,
  • Обсяг ІІ – 162 млн грн,
  • Обсяг ІІІ – 214 млн грн.

Розрахунки за придбані обсяги природного газу здійснюються в наступному порядку:

  • 70 відсотків вартості фактично переданого відповідно до акта приймання-передачі природного газу – до останнього числа місяця, наступного за місяцем, в якому було здійснено постачання газу;
  • Остаточний розрахунок за фактично переданий відповідно до акта приймання-передачі природний газ – до 15 числа (включно) місяця, що настає за місяцем, в якому КП «ТМО» повинно було сплатити 70 відсотків грошових коштів за відповідний розрахунковий період.

Також депутатам запропонують затвердити Схему теплопостачання м. Одеси та нову вартість харчування в школах міста. Зазначимо, виконком Одеської міської ради на засіданні 26 серпня постановив винести на розгляд сесії Одеської міської ради питання щодо підвищення вартості харчування у школах міста. 

В разі ухвалення відповідного рішення вартість харчування 1 дитини віком від 1 року до 3 в закладах дошкільної освіти (дошкільні групи навчально-виховних комплексів) компенсуючого та загального типів збільшиться з 36,5 грн до 43 грн на день. А для вихованців віком від 3 до 6 (або 7) років - з 52,8 до 64 грн. Причому за 1 дитину віком від 1 до 3 років мерія сплачуватиме 12,90 грн, а батьки решту - 30,10 грн. Витрати на дитину віком від 3 до 6 (7) років розподіляться так: батьки - 44,8 грн, міська рада - 19,2. 

Таким чином харчування дитини в дитсадку коштуватиме батькам від 600 до 900 грн на місяць залежно від віку. 

А ще міська рада планує затвердити звіти про виконання низки міських програм, перейменувати та змінити статуси кількох навчальних закладів. Перерозподілити бюджетні кошти у сумі 49 мільйонів гривень, які призначалися для фінансування проєктів Громадського бюджету, до резервного фонду та витратити їх на  погашення боргу міста у 100 мільйонів гривень.

Зазначимо, що наприкінці серпня депутатка Одеської міської ради Жанна Мандриченко звернулася до Одеського окружного адміністративного суду із позовом до Одеського міського голови Геннадія Труханова, через проведення сесій міської ради у змішаному форматі, тобто коли частина депутатів голосують онлайн.

Втім, питання щодо сесії виникли й у команди проєкту Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України» "Атестація депутатів місцевих рад" 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Одеська обласна організація ВГО "Комітет виборців України" спільно з громадською організацією "Агентство економічного розвитку", в рамках глобальної ініціативи "Трибунал для путіна" нарахували більше тисячі нових епізодів ймовірно скоєних міжнародних злочинів за дев'ять місяців повномасштабної російсько-української війни. Загалом, у Миколаєві вже зафіксовано 255 злочинів російської армії проти цивільного населення. З них 47 сталися за … читати далi

Більшість депутатів знову відмовилась підтримати пропозицію колег щодо усунення Вадима Шкарівського з посади заступника голови Одеської обласної ради. Нагадаємо, той обирався від "Опозиційної платформи - За життя". Як стало відомо під час сесії, лише 28 депутатів підтримали ідею фракції політичної партії "Європейська Солідарність" за авторством її голови Михайла Шмушковича. Втім … читати далi

У Миколаєві товариство з обмеженою відповідальністю за несплату коштів за аренду земельної ділянки виплатить до бюджету міста 1,8 мільйонів гривень. Про це інформує Окружна прокуратура міста Миколаєва на своїй сторінці у мережі Facebook. У Господарському суді Миколаївської області прокуратура змогла довести, що товариство, придбавши комерційний об’єкт на ділянці комунальної власності площею 1 … читати далi

Завтра, 2 грудня, має відбутися сесія Одеської обласної ради. Інтент проаналізував для вас повістку та відібрав головні проєкти рішень. Загалом комісії та депутати підготували 6 блоків та 20 з гаком питань, згідно з опублікованою на сайті облради інформацією. Мабуть, найгострішим з точки зору скандальності буде ініціатива керівника фракції ПП "Європейська … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР