На утримання 12 безхазяйних спортмайданчиків в Одесі хочуть виділити 2,5 мільйона

27 січня 2022 р. 19:01

Одеська міська рада спорт

В Одесі під час інвентаризації виявили 12 безхазяйних спортивних майданчиків, які наразі ніким не обслуговуються.

За даними кореспондента ІзбірКома, під час комісії з питань освіти, спорту та взаємодії із громадськими організаціями Одеської міськради повідомили, що для утримання їх у придатному стані потрібно близько 20 тис. гривен на місяць на кожен майданчик.

Крім того, щоб оформити ці майданчики, їх треба паспортизувати, на що також потрібні кошти. Так, комісія готова виступити з ініціативою перед бюджетною комісією та міським департаментом фінансів щодо виділення 2-2,5 мільйонів гривень, а також пошукати до березня 2022 року балансоутримувачів та передати їх комусь в управління.

Більшість об'єктів було збудовано у різні роки за бюджетні гроші. Без балансоутримувачів з часом спортивна інфраструктура просто занепадає, що робить виділення грошей платників податків неефективним.

Зазначимо, що йдеться про великі майданчики, стадіони та спорткомплекси. Маленьких майданчиків із тренажерами налічується по місту близько сотні.

У перелік потрапили:

1. Багатофункціональний спортивний комплекс на «Трасі здоровʼя». Створений у 2016 році за рахунок позабюджетних коштів.

Площа 2 тис. 50 кв. м, підпорядкований КП «Узбережжя Одеси». Доцільно даний об’єкт передати на баланс та утримання КП «Узбережжя Одеси»

2. Комплексний майданчик в Дендропарку «Перемоги». Побудований у 2015 р.

Пропозиція Департаменту міського господарства від 28.05.2021 №01-69/703 передати комплексний майданчик на баланс КП «Міськзелентрест».

3. Стадіон в районі житлового будинку №19 по вул. Академіка Заболотного в Одесі. Побудований у 2017 році. Роботи виконувались управлінням капітального будівництва (УКБ). Вартість робіт 3 млн 719 тис. грн.

Площа  стадіону складає 3 тис. кв. м. 

4. Стадіон по Хаджибейській дорозі в Одесі в районі ЗООШ №127. Роботи виконувались УКБ у 2017-2018 роках. Вартість 6 млн 883 тис. грн.

5. Стадіон у сквері, розташованому в межах вулиць: Качалова, Полтавської, Профспілковій в м. Одесі.

Роботи виконувались УКБ у 2018 році, вартість склала 4 млн 445 тис. грн, площа 1 тис. 674 кв. м.

6. Елементи благоустрою в районі житлового будинку №139-А по просп. Добровольського у м. Одесі. Роботи виконувались УКБ у 2018 році, вартість 4 млн 639 тис. грн. Площа об'єкту 2027 кв. м.

7. Спортивний майданчик, ігровий майданчик та елементи благоустрою прилеглої території в районі житлового будинку №22 по вул. Ак. Заболотного у м. Одесі. Роботи виконувались УКБ у 2017-2018 роках, вартість 3 млн 964 тис. грн. Площа об'єкту 2 тис. 60 кв. 

8. Спортивний майданчик по вул. Лиманська (Лиманна) 28 та 1-й Лузанівський провулок. Роботи виконувались УКБ у 2017 році.

9. Спортивний майданчик, розташований по вул.10 квітня, 22 в м. Одесі. Роботи виконувались УКБ у 2020 році.

10. Спортивний майданчик, розташований по вул. Комітетська, 11/17 в м. Одесі. Роботи проводились УКБ у 2021 році.

11. Спортивний майданчик, розташований в районі вулиці 1-а лінія 8 березня в м. Одесі. Роботи виконувались УКБ в 2017 році.

12. Спортивний майданчик, розташований в районі вул. Добровольського 140 та вул. Махачкалінська, 1 в м. Одесі. Роботи виконувались УКБ у 2020 році.

Це питання підіймається вже не в перше. Раніше питання пошуку балансоутримувачів для цих об'єктів обговорювалося в листопаді 2021 року.

Нагадаємо, в Лузанівці планують будівництво льодової арени.

Виконавчий комітет Одеської міської ради призначив управління капітального будівництва замовником проєктування та будівництва спортивного комплексу в межах провулку Академіка Векслера, Миколаївської дороги та вулиці Лузанівської. 

Крім того, Геннадій Труханов звернувся до президента України Володимира Зеленського з проханням передати в муніципальну власність стадіон СКА в Одесі. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Правоохоронці затримали мешканця Одеської області, який намагався незаконно переправити трьох знайомих через державний кордон України. Як повідомили у пресслужбі Головного управління Національної поліції в Одеській області, за допомогу товаришам уникнути мобілізації на військову службу в протиправний спосіб, правопорушник зажадав від них по 300 доларів США. Тепер йому загрожує щонайменше сім … читати далi

Правоохоронці затримали заступника начальника відділу поліції Одещини під час отримання ним 2 тисяч доларів США. Про це повідомили у пресслужбі Спецпрокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону. За даними слідства, гроші поліцейський отримав за вплив на уповноважених службових осіб та слідчих щодо непритягнення військовослужбовця до кримінальної відповідальності.  Як зазначили у … читати далi

Восьмий апеляційний адмінсуд задовільнив заяву Міністерства юстиції щодо забезпечення позову про заборону політичної партії "Опозиційна платформа-За життя". Як повідомили у пресслужбі парламенту, зокрема Національному агентству з питань запобігання корупції заборонено здійснювати перерахування бюджетних коштів на фінансування діяльності партії. Зазначимо, Міністерство юстиції України звернулося до Восьмого апеляційного адміністративного суду із адміністративним … читати далi

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення ефективності санкцій, пов'язаних з активами окремих осіб», який Верховна Рада ухвалила 12 травня. Закон встановлює новий вид санкцій у вигляді стягнення в дохід держави активів, що належать фізичній або юридичній особі, а також активів, якими … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР