Ізмаїл планує направити більше 2 мільйонів на підтримку прикордонників

Депутати Ізмаїльської міської ради під час 19 сесії, яка пройде 28 січня у віддаленому форматі, розглянуть річну Програму здійснення шефства над військовими частинами Державної прикордонної служби України, які розташовані на території міста Ізмаїл.

Як повідомляє кореспондентка ІзбірКома, загальний бюджет програми – 2 млн 290 тис. грн. Джерело фінансування – кошти бюджету Ізмаїльської територіальної громади, йдеться у проєкті рішення.

Ініціатором розробки програми виступив виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради. З її допомогою влада сподівається вирішити низку завдань, серед яких: 

  • сприяння вирішенню питань щодо піднесення престижу військової служби;
  • більш активне залучення можливостей Ізмаїльської громади до культурно-виховної роботи серед  військовослужбовців та до військово-патріотичного виховання молоді;
  • залучення військовослужбовців до участі у державних та загальноміських заходах, організаторами яких виступає Ізмаїльська міська та її виконавчі органи;
  • підвищення рівня благоустрою території військових містечок, прикордонної застави що розташовані на території міста, та прилеглих до них міських територій, допомога у вирішенні соціально-побутових проблем військових містечок. 

Серед напрямків діяльності програми прописане проведення капітального ремонту головного корпусу госпіталю (на 60 госпітальних ліжок) Військово-медичного клінічного центру м. Одеса Державної прикордонної служби України (військова частина 2524), розташованого в Ізмаїлі за адресою: проспект Суворова, 6. На це мають намір витратити 1,49 млн грн.

600 тис. грн вкладуть у придбання будівельних, сантехнічних матеріалів та інвентарю для поточного ремонту приміщень військових містечок відділу прикордонної служби «Ізмаїл» та прикордонної комендатури швидкого реагування.

А ще 200 тис. грн закладені у бюджет програми на підтримання транспортних засобів та спеціальної техніки в бойовій готовності, швидкого реагування на зміни в обстановці. Мається на увазі придбання обладнання для ремонту спецтехніки.

У проєкті рішення зазначається, що конкретні заходи програми, які потребують фінансування із міського бюджету, будуть визначатися рішеннями виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради.

Нагадаємо, Виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради на засіданні 12 січня ухвалив рішення щодо зміни вартості харчування у школах міста для учнів з числа дітей пільгових категорій.

Виконком Ізмаїльської міської ради розпочав пошуки підрядника, який візьме на себе організацію та проведення чотирьох тренінгів в Одесі та Ізмаїлі для фахівців із запобігання техногенним катастрофам. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

В ході реалізації «зернової ініціативи» з портів «Одеса», «Чорноморськ» та «Південний» у серпні-вересні до країн Європи, Азії та Африки було відправлено, враховуючи сьогоднішні судна, 5,7 млн тонн агропродукції. Всього з українських портів вийшли 252 судна з агропродукцією. Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України. В міністерстві зазначають, що у вересні, в … читати далi

Росія скористалася правом постійного члена Ради Безпеки ООН та застосувала вето під час голосування за резолюцію, яка засуджує анексію росією тимчасово окупованих українських територій. Голосування відбулося під час засідання Радбезу 30 вересня. Текст резолюції не оприлюднювався. Однак, як повідомляє CNN, в документі засуджувалась "організація росією незаконних так званих референдумів у регіонах у межах … читати далi

Президент України Володимир Зеленський скасував осінній призов на військову службу та відклав демобілізацію. Відповідний указ оприлюднений на сайті президента.  Зокрема були внесені зміни до указу №687/2021 "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2022 році". Військовослужбовці строкової … читати далi

Перед світанком 1 жовтня по Одещині було нанесено ракетний удар 2 ракетами. Про це повідомляє Служба зв’язків з громадськістю повітряного командування "Південь". На думку військових, це були ракети "Іскандер".  Влучено в об'єкт промислової інфраструктури, пошкоджено електропідстанцію, кілька навколишніх будівель. В одному з приватних гаражів спалахнула пожежа, яку оперативно ліквідували. Постраждалих, … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР